Som tehotna?

Príspevok v téme: Som tehotna?
deisy

mam 18. naposledy som mala menzes 19-23 marca, myslim ze bol normalny.S chlapcom sme sa milovali den pred menzesom a asi 2 dni po. Pouzivali sme prezervativ no na chvilu sme sa zabudli, no moj chlapec tvrdi ze sa nic nestalo, bo sa nespravil, navyse viem ze su to neplodne dni, no mam strach, lebo mi je uz par dni na zvracanie, kruti sa mi hlava a spustila sa mi krv z nosa. Je to podla vas pricinou toho ze som po zapale priedusiek ktory som prechodila - mam v hrdle este vzdy nahromadene hlieny, ktore mam problem vykaslat alebo pre to ze by som mohla byt tehotna? Ak som mala menzes, nemohla som otehotniet mesiac dozadu ked sme sa sekli a milovali sa cez plodne dni ale mali sme ochranu. Prosim napiste svoj nazor, lebo mam dostat az 16 a dovtedy zosaliem...

denisa

mám 18 rokov. V utorok som mala dostat M, ale meska mi... dnes je piatok.. pred mesiacom som vysadila antikoncepciu, ktorú som brala 3 roky. Bojim sa lebo s partnerom sa milujeme bez ochrany. Naposledy sme sa milovali 04. 01. pribrala som z 62 na 66..prosim poradte mi a priberam stale aj na brusku.. a citim sa divne.. prosim

problemova

ahoj potrebujem pomoc....spala som s priatelom bez ochrany o dva dni nato som dostala menzes... potom o tyzden sme boli spolu s ochranou a on odisiel thakze som s nikym nic nemala a traz mi to meska stvrty den ...je mozne ze som tehotna???

danuska20

Ahojte.Chcem sa spytat.Moj partner sa do mna vystriekal na tretí den menstruacie.V ten den to spravil 2x.myslite,ze by som mohla otehotniet???

kucierka 22

awojte potrebujem sa opztat ci som tehotna ked som sa milovala so svojim priatelom pred 2 dnami a ked to zasunol do mna tak povedal ze je uz mokry... je moznost ze otehotnem , neberiem lieky a ani kondom sme nepouzili<<

goo

tak prosim pomozete mi?neviem ci som v tom!po sexualnom akte sa moj chlapec spravil na mojom bruchu ale sa neumyl a ja som ho znova zasunula do...je mozne ze som v tom?

morgana

na 99,9 % nie si tehotna, to je pravdepodobnost s akou urcite neotehotnies ked uzivas hormonalnu antikoncepciu. tak si z toho nerob velku hlavu, lebo si zacnes namyslat priznaky ako ja pred dvoma tyzdnami, potom som sa upokojila a priznaky boli hned prec.

morgana

Ahojte!prosim vas poradili by ste mi? beriem tabletky chloe (hak) ...s priatelom sme mali pohlavy styk , taktiez sme pouzili kondom ale prasklol a tak vsetko ejakuloval do mna ..obavam sa moznosti tehotenstva..hoci menstruacia ma prist az na buduci tyzden..mohli by ste ma nejako ujistit ze ak pri brani hormonalnej anitkoncepcie nieje moznost otehotnenia???

sasula

aoyte..prosim vas.. moze sa stat, ze som tehotna? pouzivali sme ochranu..kondom.. ale nedostala som menstruaciu.. a picha ma alebo boli ..newiem to nazvat ..brucho na pravej strane.. dakujem..