Som tehotna?

Príspevok v téme: Som tehotna?
deisy

mam 18. naposledy som mala menzes 19-23 marca, myslim ze bol normalny.S chlapcom sme sa milovali den pred menzesom a asi 2 dni po. Pouzivali sme prezervativ no na chvilu sme sa zabudli, no moj chlapec tvrdi ze sa nic nestalo, bo sa nespravil, navyse viem ze su to neplodne dni, no mam strach, lebo mi je uz par dni na zvracanie, kruti sa mi hlava a spustila sa mi krv z nosa. Je to podla vas pricinou toho ze som po zapale priedusiek ktory som prechodila - mam v hrdle este vzdy nahromadene hlieny, ktore mam problem vykaslat alebo pre to ze by som mohla byt tehotna? Ak som mala menzes, nemohla som otehotniet mesiac dozadu ked sme sa sekli a milovali sa cez plodne dni ale mali sme ochranu. Prosim napiste svoj nazor, lebo mam dostat az 16 a dovtedy zosaliem...

sim

Ci mozu meskat aj z narkozy, neviem, ale testy je spolahlive robit, az ked meska menzes, inak vysledok nemusi byt spravny, aj ked je na teste napisane, ze uz niekolko dni od styku zistia presny vysledok. Tak si len vyrobcovia testov zarabaju peniazky.

macuuuuuuška

AHOJE PROSIM VAS CHCEM SA OPYTAť čI MI MOžU KRAMI MEšKAť KOLI TOMU žE SOM BOLA PRED MENšTRUACIOU V CELKOVEJ narkoze...meškam zatial 2 tyždne aj 5 dni..bojim sa či niesom tehotna...prosim odpovecte...dakujem moc..a ete niečo ..robila som si 10dnovi test a ukazal mi negativ ale bolo to od pohlav. styku len 7 dni..mohol byť pravdivyy??? diky...

jaculka

cavte ja spavam s priatelom bez antikoncepcie , a mavama prerusovanu suloz a nedostala som menzes , je mi nevolno a som stale unavena .... mozem byt tehotna?????

dzudzu

Cawko.Chcela by som sa opytat mohla by som byt tehtona..ked osms chalanom spala dva dni pred menzesom..potom som dodtala menzes..ale spali sme bez ochrany tak sme sa poistili i tabletkou po...a mysliete ze by osm mohla byt tehotna???dakujem uz vopred za odpoved

jajonka

pindiky akože nerozumiem tvojim výčitkám??? vôbec neviem, čo si tým myslela... čo z toho že vieme ako pošva zvnútra vyzerá??? Bože prečo sú niektoré baby hneď také hnusné...

pindiky

xixia spermie plavaju v semene. Pokial nemas zvlastny druh posvy, ktora zahadne vsetko prehltne, co sa do nej naleje, tak jasne, ze z nej vsetko vytecie... Videla si uz obrazok posvy zvnutra? Mala by si... Nevedomost ako 8 rocna, ale decko to uz chce...