Som tehotna?

Príspevok v téme: Som tehotna?
deisy

mam 18. naposledy som mala menzes 19-23 marca, myslim ze bol normalny.S chlapcom sme sa milovali den pred menzesom a asi 2 dni po. Pouzivali sme prezervativ no na chvilu sme sa zabudli, no moj chlapec tvrdi ze sa nic nestalo, bo sa nespravil, navyse viem ze su to neplodne dni, no mam strach, lebo mi je uz par dni na zvracanie, kruti sa mi hlava a spustila sa mi krv z nosa. Je to podla vas pricinou toho ze som po zapale priedusiek ktory som prechodila - mam v hrdle este vzdy nahromadene hlieny, ktore mam problem vykaslat alebo pre to ze by som mohla byt tehotna? Ak som mala menzes, nemohla som otehotniet mesiac dozadu ked sme sa sekli a milovali sa cez plodne dni ale mali sme ochranu. Prosim napiste svoj nazor, lebo mam dostat az 16 a dovtedy zosaliem...

sisik

prosim vas mam taky problem lepse povedane moja kamoska s priatelom mali sex s ochranou a pri jeho vyvrcholeni sa ochrana roztrhla a nevie ci sa nieco dostalo aj do nej!ktomu ma 14 den od zacatia menstruacneho cyklu je mozne ze je v tom?ak hej tak co stym?ja newem ako jej mam poradit?

xxxxxxx

Ahojte potrebovali by sme s priatelkou jednu radu.mali sme pohlavny styk ale len som ju drazdil bez ochrany na okraji az k orgazmu.momentalne jej teraz meskaju kramy mesiac,robili sme aj tehotensky test dokonca 2x a vysiel negativny...co mame robit. poradte nam.dakujem

janes

Ahojte je to mozne ze som uz nedostala menstrulaciu 9 tyzdnou a robila som si aj testy a vysli mi negativne. K lekarovy neviem skocit lebo som v zahranici.

simona

jeej diky ti za odpoved SILVIA si zlata ale uz som to akurat dostala a som kludna len vies bola som s chlapcom a bala som sa toho

silvias

Simona neznamená že ked ti mešká 5.dní tak si tehotná,aj mne meškala 7.dní a tehotná som nebola!!
Skús počkať a potom si urob ťehotenský test,alebo zájdi ku gynekologovi.Silvia

tweety

chcem sa spytat ... prosim je to surne...
moze kocka otehotniet ak to robili w spodnom pradle a kocka mala mokre nohawicky od jeho ejakulatu???? smyklo sa mu aj von:/ prosim ak niekto mozte tak mi hned odpiste prosiiiim.dakuje.

tara

deisy, tak ak mam 18 a sa na to VOBEC necitim tak si budem davat sakramentsky pozor a nasadim antikoncepciu a nebudem sa spoliehat na prerusovany sex, po ktorom by si nemala otehotniet, ale... je tam to ale

deisy

No, mozno je to to najkrajsie, no urcite nie pre babu ktora studuje, v lete chce ist do zahranicie, o ktorej rodicia ani netusia ze prve milovanie ma uz za sebou a navyse pre babu ktora sa na materstvo VOBEC neciti. Pre mna je to nocna mora