Som tehotna?

Príspevok v téme: Som tehotna?
deisy

mam 18. naposledy som mala menzes 19-23 marca, myslim ze bol normalny.S chlapcom sme sa milovali den pred menzesom a asi 2 dni po. Pouzivali sme prezervativ no na chvilu sme sa zabudli, no moj chlapec tvrdi ze sa nic nestalo, bo sa nespravil, navyse viem ze su to neplodne dni, no mam strach, lebo mi je uz par dni na zvracanie, kruti sa mi hlava a spustila sa mi krv z nosa. Je to podla vas pricinou toho ze som po zapale priedusiek ktory som prechodila - mam v hrdle este vzdy nahromadene hlieny, ktore mam problem vykaslat alebo pre to ze by som mohla byt tehotna? Ak som mala menzes, nemohla som otehotniet mesiac dozadu ked sme sa sekli a milovali sa cez plodne dni ale mali sme ochranu. Prosim napiste svoj nazor, lebo mam dostat az 16 a dovtedy zosaliem...

irina

caute porate mi ci som tehotna mala som dostat vcera osemnacteho a som nedostala mozeb bit tehotna us treti mesiac mam problemi z menstruaciov mam ich take slabe dik

jednoockoo

inak baby na toot pozor! strasne vela zien si mysli ze po menzese je najnizsia sanca otehotniet, ale je to uplne naopak, vtedy su sance najvyssie :) kamaratka tak otehotnela, a potom som sa bola informovat aj u gynekologa a ten mi to potvrdil, ze hned po menstuacii je riziko otehotnenia najvyssie! :)

xixia

simi ked si mala dostať menzes v neďeľu, tak si kľudne urob test už teraz a budeš vedieť...nemusíš čakať do piatku...

to je ťažké takto určiť či si tehotná...niekedy ženy ktoré túžia po dieťatku tak prežívajú pocity a aj telo sa správa akoby boli tehotné..ale to je o psychike..nemusí to tak byť..Urob si test a budeš vedieť...Držím palce...Potom napíš ako to dopadlo

simi989

Ahojte s manzelom sme sa zacali snazit o babatko pred 3tyzdnami v nedelu som mala dostat menstruaciu no zatial ju nemam a mavam ju pravidelne nacas...mam pocit akoby som mala prechladnute vajecniky sem tam krciky akoby som mala uz dostat no nic hned to prejde...na test sa chystam koncom tyzdna ak nedostanem menstruaciu do konca tyzdna,myslite, zeby to mohlo byt tehotenstvo?

sim

v prispevku je napisane, ze si mala styk az potom, co ti meskal menzes, takze stale je to skoro na robenie testu, a najdrahsi neznamena najlepsi, takze vysledok stale nemusi byt presny.

macuuuuuuška

Noo uš meškam tie dva tyždne aj niečo...nemam žiadne naznaki abo bolenia brucha že by som mala dostať menzes.... a zajtra rano si spravim test...som si kupila ten najdrahši že vraj je najspolahlivejši..