Vysadenie HAK-nasledky

Laurina22

Nie,neberiem HAK koli pleti.To by som nebrala absolutne koli tomu problemu.Beriem ju koli nepravidelnemu cyklu.

jankaaaaaaaaa

laurina ked ta neboli hlava vkuse, tak to asi nieje z hak. este pockaj nejaky cas. a ak uzivas hak kvoli pleti, tak necakaj ze po vysadeni budes mat taku peknu plet ako pocas uzivania

valentina4

ahojte, brala som HAK 11 rokov a mozem Vam povedat ze mi stacilo..
spokojna som bola, ples a vlasy som mala super, len tak po 4 rokoch zacala odchadzat chut na sex ale no s tym nenarobite nic. Horsie to bolo po vysadeni..vratia sa vam vsetky veci 10 nasobne, problem s vyrazkami som mala neskutocny a rozhadzany cely imunitny aj hormonalny system.. do akej takej formy som sa dostala spat asi po roku.. no skratka des!
Ak mozte, prestante s chemiou a skuste nieco ine, ak by som mala zacat opat, rozhodnem sa inak..

Laurina22

Baby,vylakali ste ma.Ved mam len 22 rokov.No,hlava ma boli od pondelka.V stredu nebolela.Dnes opat.A toci sa mi iba dnes.

jankaaaaaaaaa

hned treba vysadit alebo zmenit hak. skus si dat pauzu na par mesiacov a uvidis ci je to z hak hrozi ti takto mozgova prihoda

Laurina22

Paupau preto sa pytam,lebo mne a z teraz po roku bratia HAK sa zacala objavovat bolest hlavy na jednom mieste a tocenie hlavy.

paupau

Laurina22 . keby len bolela ale ako vravím dostala som z toho silnú migrenu na ktorú som musela užívať take analgetiká ako pre slona.... najskôr som si samozrejme nemyslela ze je to kvoli HAK ale az po vysadení som zistila ze do troch dní ma absolútne prestala hlava boliet a to ma dovtedy bolela kazdy den, uz to bolo sucastou zivota tak som myslela ze je to chronicke.. ale teraz viem ze to je kvoli HAK.. pravdepodobne som mala zlý typ akurat čo je na tom čudné že som ju brala vyse 2 rokov a migrena sa dostavila az teraz par mesiacov dozadu.. netvrdím ze je to svinstvo ale nie kazdému to sadne a sú aj horšie prípady ako len bolesť hlavy.......