Bicykovanie na chudnutie?

User_37597

ako chces aby clovek kt fajci mal kondicku???
to nechapem..
vyfajcim denne okolo 17 cigariet.plucam dam zabrat za den.fajcim uz 5 rokov tak mi povec ako si fajciar moze vypracovat kondicku??jedine ze prestane fajcit nie?

ververka

"ja fajcim..bola som behat.viem spravne dychat nemam nejaku extra nadvahu a poviem ti ze po 150 metroch mi dosiel dych..co mi teraz na to povies? kde je chyba????? :D"
chybajuca kondicka

ververka

myslela som normalnemu cloveku s nadvahou, zabudla som doplnit. ked ma 70kg pri 10 cm tak to nie je taky problem (pisala ze 10kg)

User_37597

jaj pockaj az teraz mi to doslo..takze ked mam 100kg tak sa mi beha jak pierku ano? :D
ja fajcim..bola som behat.viem spravne dychat nemam nejaku extra nadvahu a poviem ti ze po 150 metroch mi dosiel dych..co mi teraz na to povies? kde je chyba????? :D

User_37597

nechodim...
mam cd doma a tam si uzijem tanec ked tak.

vsak dobre mne to nevadi.100 ludi 100 chuti.kazdy si mysli svoje.

ververka

bibisa nesuhlasim s tym behom ze to sposobuje fajcenie alebo velka nadvaha. jednoducho treba zacat budovat kondicku. ja som behavala a nevydrzala som ani minutu. postupne som behala tak ze minuta - pauza - minuta - pauza. potom som pridavala a clovek takto moze skoncit aj na hodinovom behu.
takze len do toho.
orbitrek je tiez fajn, urcite je lepsi na kolena ako beh na betone.
a samozrejme suhlasim aj s aerobikom, zumbou alebo podobnymi cviceniami.

User_37597

najefektivnejsie je zvolit si cvik v ktorom zapajas cele telo.povec me si:
behanie...
ano zapajas cele telo.ale nemalo by sa behat na betone lebo ti to nici klby.a ked nevydrzis viac ako 3 minuty tak zle dychas,mozno fajcis,mozno mas velku nadvahu a mozno ani jedno :D
orbitrek je fajn ale zas nezapajas uplne cele telo.a tiez hrozi ze tvoje klby po case vypovedaju alebo ked budes stara tak urcite.
tak a teraz to kde zapajas cele telo.
odporucam zumbu alebo aerobik..
ale zumba je jednoznacne lepsia.ja som za 2 tyzdne zhodila 5kg.sice to bola voda viac menej ale prve sa odrazili boky potom brucho a stehna.