Bicykovanie na chudnutie?

kamoska_

tak isto, ze to nie je dobre, ked clovek fajci a este pri sportovani, ale kondicka sa buduje postupne ci je clovek fajciar a ci nie :)

User_37597

vsak som to povedala...nezavrhla som hned ten napad..ale moja skusenost to neni a povec neni to trochu blbe hned davat na nazor inych? ;)

kamoska_

bibisa

ja tiez fajcim, zacinala som s behom min. rok a to na 5 minutach!!! a dnes je to hodinka bez problemov. tak a co mi na to teraz povies? treba budovat kondicku.

User_37597

klasika...pocitas si asi tak 3 sekundy vydych a 3 nadych..tak isto to mas aj s cvicenim napr na brucho-sed lah.sed vydych lah nadych.pri zatazi vydych a potom nadych...chnapes? :)

User_37597

no vsak ja zdielam tvoj nazor ze postupnym zvysovanim sa vsetko zlepsi a aj silnejsia budem..
vsak to je rovnake ako ked chlap cvici cinkami.zacne 5 kg a za 5 mesiacov sa nenazda a uz dviha 50kg..ak nies skor. :)

len si neviem predstavit zas ist a skusat behat ked mi tak strasne dosiel beh..a bola som taaaaaaak odhodlana :D

10

ja tiež fajčím :) tak ten beh skúsim ale asi to nebude žiadna sláva a ako sa pri tom správne dýcha? Musím zobrať aj nejakú kamošku nech v tom nejsom sama :D nemám veľmi velku nadvahu mam 72kg. a 168 cm...

ververka

ty mas velmi skreslene nazory o tom ze fajciar nemoze mat kondicku :) ubera mu to na sile, ale kondicku mat moze aj bez toho. mam znamych fajciarov ktori chodievaju behat maraton.
ale nechcem sa s tebou hadat. je mnozstvo faktorov ktore vplyvaju na behanie, ale urcite postupnym zvysovanim zataze moze odbehnut maraton aj ten, kto nevladal behat ani 3 minuty v kuse. chce to len pravidelnost a motivaciu.