Baby, jak ste zvládli prvý anál?

Príspevok v téme: Baby, jak ste zvládli prvý anál?
ta coooo ???

Moc by sme to chceli s priatelom vyskusat, len mam z toho fakt strach. Priatel je trpezlivy, snazi sa, len neviem, ci sa dokazem tak uplne uvolnit, lebo mam proste strach, ze ma to bude boliet. Prsteky sme skusali,nebolelo. Naopak, bolo moc prijemne. A este by som sa chcela spytat ako to je s tym klystirom. Ako si to spravim a ako dlho pred tym si to mam spravit ? Nemam s tym absolutne skusenost... Dik za rady

Súvisiaci obsah

katka22

ta cooooo...
načo zakladas taku temu, ked sa potom rozculujes na nazory ludí? vsak 100 ludí 100 chutí a aj tak ver, ze si to urobíte s priatelom po svojom...tak načo sa pytas???
no mna by zaujimalo, kolko mas vlastne rokov... a dnes uz vsetko mozes najst na nete, tak si vygoogli klistir, vela stastia

ta coooo ???

Och ludia, ved sa dohodniteee. Jedna povie, že netreba klistír, dalšia že ano a celý den nejest ešte k tomu. A čím si to mam spravit ? šak ja som klistir ešte nemala. Teda.. mala jak decko, lebo som mala nejaké problémy, ale to si nepamatam. To viem, že bola mydlova voda :DDD a prehanadlo nemôže byt ???

lenkaTR

my sme sa nejak špeciálne nepripravovali...prišlo to :) je dobré, aby si 4 hodiny pred nejedla, kamarátka si kúpila glycerínové čípky - aby jej "tam" náhodou nič nezostalo - prečistia to (skontroluj sa večer pri sprche). A samozrejmosťou by mal byť lubrikant. Kondóm je vec dohody, my ho nepoužívame. Je dobré, ak prvýkrát nepôjde partner dnu celý - pekne postupne a opatrne. Chce to čas, aj pri "normálnom" sexe ste si časom "vypracovali správnu techniku" - toto je rovnaké, časom to bude lepšie a lepšie.

aaa.nal

môj *PRVY* bol dlho pripravovaný aj psychicky aj fyzicky :) a to tak že moj drahý mal trošku uchylku k mojmu zadku a či sme ležali pri telke alebo v posteli alebo všeobecne ked sme mali súkromie a hladkali sa a maznali tak ho to tam stale ťahalo..
na začiatku sa mi to nepáčilo a mala som z toho divný pocit ze to bude nepríjmne a bolestive ale ako som spomínala vžddy ho to tam zahadne ťahalo a hladkal ma bozkaval dokonca pri klasickom orale ma lizal sem-tam aj tam noo čo s nim, nebolo mi to nazačiatku príjemne lebo som mala prirodzený blok.. a neskôr ked prisla spravna chvilka tak to šlo najskôr slinami a potom do mna vnikol a musím povedať že si to tak dlho pripravoval až z toho bol super zážitok.. od vtedy to je u nas normalne, nie často ale sem-tam si to dame aj takto a je to fajn.. nevadí mi to, ale už len s kondomom a vačšinou nejaký lubrikant..

ta coooo ???

No, k tomu kondomu. Ten si určite dáme, tak to chceme obaja. Len mi nejde do hlavy, že ste pri prvom anály nepoužili ani prst ani inu pomôcku. Si neviem predstaviť, že to tam len tak napchám bez nejakého pomocného roztiahnutia :-O A gél jasné, bez toho by sme sa ani nepokúšali :)

kotatko8

Leticia, viem, ale sme spolu uz roky, praktizujeme to od zaciatku vztahu a nikdy sme s tym problem nemali. Ziadne zapaly, vyrazky ani nic podobne. Ved ja ju nenutim aby nepouzivali kondom, ja len pisem vlastnu skusenost. Samozrejme ze po analnom sexe sa ideme hned umyt.

kotatko8

Prsty? vzdy bol len jeden, nie viac, potom sme uz prechadzali na analne vibratory... a aj tak, nas prvy analny sex bol bez akychkolvek priprav, nikdy predtym tam nebol prst, vibrator ani nic...a ziadne vyplachy nerobim, staci sa len poriadne vysprchovat, nikdy nebol problem zeby bol odo mna nejaky spinavy alebo nieco. A nikdy sme pri tom nepouzivali ani kondom, niekedy pridame gel a niekedy len naslinime ;)) ale pre zaciatocnicku odporucam gel pouzit :) kdo maze ten jede :)))

ta coooo ???

Diki moc za rady a ked sa este mozem spytat... najprv ste pridavali viac a viac prstov alebo ako ste tu prdelku roztiahli ?? a ten klystir ???