Baby, jak ste zvládli prvý anál?

Príspevok v téme: Baby, jak ste zvládli prvý anál?
ta coooo ???

Moc by sme to chceli s priatelom vyskusat, len mam z toho fakt strach. Priatel je trpezlivy, snazi sa, len neviem, ci sa dokazem tak uplne uvolnit, lebo mam proste strach, ze ma to bude boliet. Prsteky sme skusali,nebolelo. Naopak, bolo moc prijemne. A este by som sa chcela spytat ako to je s tym klystirom. Ako si to spravim a ako dlho pred tym si to mam spravit ? Nemam s tym absolutne skusenost... Dik za rady

Súvisiaci obsah

baara8054

:D vy ste neni.normálny môj.priateľ umiera túžbou ísť mi do zadku dovolila šom mu to raz už viac nie lebo.mám zlatú žilu myslím že s.hygienou to zvládne kazdy sám a strkať si.hadicu z vane do zadku tak to je pekne neschutne.ked budeš poriadne nadrzana popripade.použite lubrikant alebo oil olej nebude to tak bolieť nechaj si.najprv.prstami a potom uvidis že.pomaly tam pôjde aj s.penisom

xxxxxxxxxxxx

akoze velmi hygienicke s tou sprchou fuj...keby som vedela ze sa sprchujem s takou sprchou co si niekto s nou robi klystir tak sa pozvraciam...to je tak tazke si kupit v lekarni za 5 az 10 eur???

siiilva

Ja to robím takto...odmontujem zo sprchy koncovku,nastavim si teplučku vodu,priložim k otvotu a napustim sa,robim to nad vaňou..vytlačim na vecku..doporučujem tak 8-10x,potom počkať s mierne napustenou,aby sa to tam vyločkalo a spravím to ešte 3-4x. Potom si dám na prst lubrikant a spravím si pripravku,ja to tak volám,že sa tak skšobne spravím..goličkovím vibrátorom..potom si lahnem dopostele s cvejucou šuškou a čakám na manžela....

ta coooo ???

to nebolo myslené agresívne, ale skôr zo srandy. ja nemôžem za to, že si to ty nepochopila a evidentne si to ešte stále nerozdýchala

lenkaTR

Vieš, ale Ty si ako prvá reagovala ako nejaká podráždená pubiška - keď si nás vyzývala aby sme sa dohodli. Prečo by sme sa mali dohadovať? Poskytli sme Ti info o našich skúsenostiach, ak to nevieš normálne spracovať a vybrať si to potrebné, tak nezakladaj témy. Nám to tiež žily trhať nebude.

ta coooo ???

katka22 - ja sa nerozčulujem...

Neviem, načo potrebujete môj vek? Mám 25 a skrátka NEMAM s tým skúsenosť a radšej sa spýtam niekoho, kto to praktizuje, ako čítať teorie po internete. Tí, čo chceli, mi odpovedali. Keď to iným robí problém alebo vás moja nevedomosť irituje, tak sa skrátka nevyjadrujte. Mne to žily nevytrhne. Ďakujem.

lenkaTR

mňa by tiež zaujímalo koľko máš rokov, keď si vážne uverila tým "radám" 24 hod nejesť...klizmu tiež nepotrebuješ, ak si dáš tie čípky.