Baby, jak ste zvládli prvý anál?

Príspevok v téme: Baby, jak ste zvládli prvý anál?
ta coooo ???

Moc by sme to chceli s priatelom vyskusat, len mam z toho fakt strach. Priatel je trpezlivy, snazi sa, len neviem, ci sa dokazem tak uplne uvolnit, lebo mam proste strach, ze ma to bude boliet. Prsteky sme skusali,nebolelo. Naopak, bolo moc prijemne. A este by som sa chcela spytat ako to je s tym klystirom. Ako si to spravim a ako dlho pred tym si to mam spravit ? Nemam s tym absolutne skusenost... Dik za rady

Súvisiaci obsah

carrios

mam 14 raz som to skusal s cigankou za Tescom staci len strcit penis do ritkeho otvoru a zasuvat...... ze vraj prvy zasun trocha boli le potom to zu die :! ...

a_dr1a

9 rocne decka 12r 13r ai tu tocia o sexe anale orale vibratoroch sexe :D Tak niekto tu ma zmysel pre humor) ale zas sa toto aj realne bezne deje. Ze sa casto o ludoch vyjadrujem ako o stoke odpade zumpe? Tak ano, je to tak. Nie kazdy z ludskej rasy dosiahne totiz aj vyssi level, ale ostanu na tych primitivnejsich zvieracich "nizinach". Ale potom sa netreba divit, ked stoky odpady maju potomstvo a co zo stoky odpadu moze vzniknut byt vzist ai? Nuz. Odpoved je jasna

RadkaF

Svoj prvý anal som mala v 17tich. Este predtym sme s priatelom skušali prsty a tak len som sa bala bolesti tak som to stopla. Neskor ma to lakalo vyskusat si analný sex. A tak sme sa ktomu dostali a bolo to užasne..obom sa nam to pačilo. Treba ist nato opatrne, pomaly. My sme to mali bez lubrikantu a aj to to bolo super. Kazda to ma inak ale. :)

RadkaF

Svoj prvý anal som mala v 17tich. Este predtym sme s priatelom skušali prsty a tak len som sa bala bolesti tak som to stopla. Neskor ma to lakalo vyskusat si analný sex. A tak sme sa ktomu dostali a bolo to užasne..obom sa nam to pačilo. Treba ist nato opatrne, pomaly. My sme to mali bez lubrikantu a aj to to bolo super. Kazda to ma inak ale. :)

Ajdg

Jak sa vam podarilo dosiahnut sex uz v 13 rokoch ja mam 14 a strasne chcem mat anal ale nwm a kym priatelka nechce ale ja hej

Anal intim anonym

JA mam len 9 a s priateľom sme to skusali a to bolo ta príemné že robime najprv oral a potom nespočetne dlho anal a ked sa hovori o masturabaciii tak to je raj vzdy si robim anal tak dlho ako to e len mozne. Priateľovi sa to tiež zapáčilo tak preto sme kupili vibrator. Z nim mam naprv anal a potom si zoberiem vibrator a do 2. Dierky. Mame2 takze aj priatel ma v oboch ale vzdy si vycutname bezvibrovaci anal to je proste naj.

prikrivka

Skusala som to prvy krat si v 20 tich rokoch.prvy krat to bolo aj trochu o bolesti lebo ten moj ho ma trochu privelky aj do ust nie to este do zadku ale bolo to aj o rozkosi. Nikdy som nevedela co je to dosiahnut orgasnus a ani pri prvom anali sa mi to nepodarilo,ale od vtedy som stastna lebo viem co je to mat radost zo sexu. Kazda mame na to svoj nazor a mne keby to niekto povedal predtym,tak by som ho poslala kade lahsie lebo som si myslela ze penis patri iba do vaginy alebo do ust.Teraz si neviem poriadny sex bez analu ani predstavit.Skuste dva tri krat a ked sa vam to nebude pacit tak aspon budete vediet ze skusila som ale nepacilo sa mi.