Zažila som smrť?

Príspevok v téme: Zažila som smrť?
veve..

Dobrý deň.

Asi viem, ako vyzerá smrť...

Mala som \\\"zážitok\\\"...Spala som, zobudila som sa o 3 ráno a nemohla som sa hýbať.
Nedokázala som pohnúť ani rukou a ani nohou...ničím...čítala som, že je to spánková paralýza,ibaže...
keď sa mi to dialo, tak som videla pred sebou nejaké geometrické pohybujúce sa tvary a aj nejaké svetlé lietajúce guličky, ktoré som vnímala ako anjelov v tom momente...
Z čoho som mala nepríjemný pocit bolo, že v tom stave si môj \\\"duch\\\" sadol, pozrela som sa na seba-na telo a naspať si lahol ten duch, v tom momente som si myslela, že som umrela, najprv ma pochytila panika, že už nežijem, že toto je smrť a potom taký zvláštny pocit, že keď toto je smrť, tak asi niečo existuje a v zapatí som sa začala upokojovať.
Po pár sekundách ma pochytila zase panika, že čo mám teraz robiť, keď som mŕtva, ako budem vedieť, kam mám ísť a snažila som sa komunikovať a zrazu som sa mohla začať hýbať...keď som sa \\\"prebrala\\\" k životu, tak som začala mimovolne plakať...
No a dôvod prečo píšem je ten, že sa mi to stáva tak asi 2 krát do mesiaca, teraz som pokojnejšia, nechytá ma už taká hrozná panika ako poprvé...

velrybka

research: suhlasim s tebou,ale proste niektory sa este nedosatali na taku uroven aby chapali take veci v zivote ;)

research

lea, svet je energia, ty, zvierata, vsetko. Ani by si neverila ake veci su realne a normalne sa deju. To ze ty tomu neveris, neznamena ze to nie je pravda:) a to nie je o baznovstve dotycneho, len vacsia citlivost na veci, ale ano, samozrejme ze niektore veci mozu byt aj porucha pre psychiatra

leaaa

double dog ja ich aj mam aspon nesplietam o duchoch a neviem com ..ved to je choroba preboha ved sa uvedomne co pisete ..ja som duchov ani nikdy nevidela liecim sa na uzkost a normalne som navstivila psychiatra ...ved to je na hlavu citat co pisete za blbosti normalne chore chodte sa liecit ....liecit sa u psychiatra je normalne tak ako liecit anginu u obvodaka

somebody

Ahoj veve. to ze by si si spravila ochranny stit absolutne nema nic spolocne s ciernou magiou ! :D prepanajana.. neboj sa nic, nie je to nic bosoracke, ani tym nemozes uskodit. vazne. sol sa pouziva od pradavna na energeticku ocistu. napr aj vo fengu suej sa odporuca raz za cas, alebo po nejakej zlej skusenosti ocistit miestnosti ci nabytok, alebo nejake predmety od zlej energie. ak niekomu pochoduje v dome duch, alebo zla energia, bud sa pokropuje svatenou vodou, pali sa svatena sviecka (na tom nic zle spravit nemozes!!) to by predsa neuskodilo ani keby si ziadnych duchov nevidela.. rovnako ani sol neuskodi..

a to, ze si predstavis okolo seba ochranny stit nie su ziacne cierne cary mary ani ziadne bosorovanie, ale normalna vec ktoru kopu ludi robi bezne..
talizman - u kamenov nejde o taliznam v pravom slova zmysle.. ide o to, ze kazdy predmet ma svoju energiu. drahe kamene maju tiez nejaku energiu a kazdy sa pouziva na nieco ine.
ja nemam cas sa teraz hrabat na nete, ale pozri si tu stranku eprakone knihu kuziel a hladaj a hladaj.. urcite tam je nieco o ochrane proti zlym energiam a nemusis sa toho bat

.. ak ale mas len spankovu paralyzu a LEN vtedy vidis tych "duchov" (????) tak to je potom normalne, su to halucinacie..

.. alebo ak to nie su "skutocni" duchovia tak mozno mas nejaky psychicky problem.. to uz musis ty vediet..

Natalie11

Veve, ked citam tento prispevok, nemoezm ti nenapisat, pretoze presne viem o co ide. Presne taky pripad sa stal aj mojej najlepsej kamoske. V noci sa zobudzala, videla duchov, rozne postavy, nemohla sa hocikedy v noci ani pohnut, strasne sa toho bala, mala stavy, kedy bola sama doma, pred spanim si nastavila budik na mobile a polozila si ho na stolik a rano ho mala vo vedlajsej izbe. Verim, ti, ze nie si pripad pre psychiatra, ze to nie su halusky, lebo taketo veci sa fakt deju. Su to zli duchovia, zle sily. Taketo veci prechadzaju z generacie na generaciu, preto je celkom mozne, ze niejaka tvoja babka, prababka, mala skusensoti s magiou alebo navstivila nejaku osobu, ktora jej vyvvestila a bola spolcena s diablom. Moja kamaratka nato sice nikdy neprisla, preco sa jej zjavuju taketo bytosti, no tiez si myslela, ze to mohlo mat nieco do cinenia s jej predkami. Bola uz s nervami uplne hotova, bala sa spat, bala sa, toho, co zas zazije. Pretoze som veriaca( tak normalne ) poprosila som ju, nech sa fakt pomodli. Najprv nechcela, radsej si posvatila izbu svatenou vodou. No verit pol deci vody a dajakej byline sa urcite neoplati. Po dlhych rozhovoroch so mnou, uverila, ze Boh jej v tom moze pomoct. Trvalo to naozej dlho, kym sa uprimne pomodlila. Skutocne uz bola zufala, bola aj u psychiatra, lebo s nervami uz nevladala. Bala som sa, ze si daco spravi. Nasledujucu noc, ked sa jej zacali tie bytosti ukazovat povedala: Vravim ti v mene Jezisa Krisa odijt. od tej doby sa jej ti duchovia nezjavili. Nikdy nezabudnem na tie momenty ako prisla ku mne a neskutocne sa rozplakala , vravela mi, ze uz ma konecne pokoj, ze uz dalej nemohla zit. Po dlhych rokoch, mi vravela, ze ma pocit, akoby konecne vyslo slnko, ze ma zas chut zit. Ludia, ti vsetci ktorym sa to zda super a skvele viediet taketo veci: Po case vam to tak opanta psychiku, ze budete mat chut sa zabit, odoberie vam to chut zo zivota. Pretoze na svoju kamaratku som sa uz nevedela dalej pozerat, ako sa mi postupne straca pred ocami. A to bola predtym velmi silna a vyrovnana osoba. Strasne ti drzim palce, nech to zvladnes, je jedno, ci si veriaca alebo nie, myslim si, ze ma vyznam aspon vyskusat aka silna moze byt v tejto veci modlitba :)