Zažila som smrť?

Príspevok v téme: Zažila som smrť?
veve..

Dobrý deň.

Asi viem, ako vyzerá smrť...

Mala som \\\"zážitok\\\"...Spala som, zobudila som sa o 3 ráno a nemohla som sa hýbať.
Nedokázala som pohnúť ani rukou a ani nohou...ničím...čítala som, že je to spánková paralýza,ibaže...
keď sa mi to dialo, tak som videla pred sebou nejaké geometrické pohybujúce sa tvary a aj nejaké svetlé lietajúce guličky, ktoré som vnímala ako anjelov v tom momente...
Z čoho som mala nepríjemný pocit bolo, že v tom stave si môj \\\"duch\\\" sadol, pozrela som sa na seba-na telo a naspať si lahol ten duch, v tom momente som si myslela, že som umrela, najprv ma pochytila panika, že už nežijem, že toto je smrť a potom taký zvláštny pocit, že keď toto je smrť, tak asi niečo existuje a v zapatí som sa začala upokojovať.
Po pár sekundách ma pochytila zase panika, že čo mám teraz robiť, keď som mŕtva, ako budem vedieť, kam mám ísť a snažila som sa komunikovať a zrazu som sa mohla začať hýbať...keď som sa \\\"prebrala\\\" k životu, tak som začala mimovolne plakať...
No a dôvod prečo píšem je ten, že sa mi to stáva tak asi 2 krát do mesiaca, teraz som pokojnejšia, nechytá ma už taká hrozná panika ako poprvé...

doubledog

lea
chod si po nejake tabletky, ked ich mas tak rada.

veve
mozes mi napisat, preco a coho sa pri tychto situaciach vlastne bojis?

leaa

a neurazaj psychiatra ,ze je cvokar budem rada ked sa budete vyjadrovat o psychiatroch s uctou je to normalna vec ako dostanete zapal pluc zo stresu mozte dostat neurozu ,alebo psychozu a vsetko sa da liecit ..v inych krajin je psychiater normalna vec len SK je este zaostale a ludia maju voci nemu predsudky a potom tu bluznia s nejakymi duchmi

leaaa

veve prosim ta navstiv psychiatra to neni sranda toto uz a ked ti to po uzivani liekov nezmizne tak potom sa mozes zaoberat vysvetenim domu ...proste nemusela si uzivat drogy ani nic staci ked v hlave zblbne dopamin .znama tiez nic neuzivala a kopec ludi nic neuzivalo a ma psychicke problemy jednoducho psychika je krehka ,,nevysvecuj nic a nerozsiruj si chorobu dalej objednaj sa k psychiatrovi

leaaa

doubledog ine bytosti jej nechcu nic oznamit to sa vola halucinacie preboha rozmyslajte hlavou a nie bludami doubldog aj ty chod k psychiatricke a uvidis ,ze take videnia sa ti po mesacnom uzivani tabletiek stratia to neni sranda ked to ma caste ved moze ist o schizofreniu co jej tu radis somariny...jedna znama vselico videla pocula potom sa pokusala o samovrazdu par krat uz sa citila zle z toho vsetkeho uziva lieky a je okej bez priznakov ma paranoidnu schizofreniu ..jednoucho staci ked je prebytok dopaminu a clovek vidi a aj moze pocut co neexistuje ....potom treba tablety na blogatu dopaminu pretoze je ho prebytok ..rozmyslajte trocha sice ,ale hlava co ma vela dopaminu uz nevie normalne rozmyslat ta si bude mysliet ,ze ju chcu tie osoby na nieco upozornit ..to je choroba ...

..veve

Dobrý deň,ďakujem za konkrétne odporúčania, chcela som sa spýtať, čo sa týka toho vysvetenia, mám niekoho zavolať nech to urobí,alebo to môžem aj ja "neodborník" urobiť a keďže tu bolo napísané, že to mám urobiť všade v dome, musí to byť úplne všade, alebo len tam, kde spávam...pretože máme poschodový dom a kým by som to všetko obehala a keď si predstamvm že každý deň a celý dvor, tak je to aspon na hodinu minimálne. nedá sa to urobiť iba na jeden krát ? alebo to nemá účinok jednorazovo ??? čo sa týka talizmanov a podobných vecí, ja tomu príliš nedôverujem, mala som asi dva za celý život, ale mala som z nich divný pocit, tak som jeden vyhodila a druhý odložila.
a ešte sa chcem spýtať, ak sa chcem tohto "daru" zbaviť, je to možné,alebo je to "dar" na celý život a musím sa s tým zmieriť ???
čítala som tu, že to môže byť aj spôsobené halucinogénmy- ja drogy neberiem a ani som v živote nebrala, ani nefajčím, nehúlim a ani nikdy predtým nerobila. pijem víno pohár dva na posedenie cez víkend, ale môže to byť spôsobené aj nejakým zdravotným problémom. ja by som sa s týmto aj zdôverila lekárke,ale nechcem skončiť niekde u cvokára.
včera som si o tomto dosť čítala, vraj to môže byť spôsobené stresom a toho mám veru dosť nakoľko sa venujem profesii kde veľa cestujem do ázie.
čo sa týka tej mágie, bojím sa to robiť, čo ak to vyvolá ešte niečo ďalšie ??? alebo máte istotu, že mi to s tou sviečkou a soľou neôže ešte viac uškodiť ? veď viete, že existujú rôzne "overené" metódy...
ale skúsim odskúšať všetko, hlavne že niečo zaberie a dá mi to pokoj (teda pokiaľ nemám schizu alebo inú chorobu).
ďakujem ze konkrétne odpovede a odporúčania.
veve

somebody

hej, v spankovej paralyze zvyknu byt halucinacie, ci sluchove alebo zvukove, mne sa to stalo uz x krat, pripadalo mi to ako skutocnost ale bola to len spankova paralyza

ale mne sa zda, ze ona tu pisala nieco o tom ze ich vidi bezne ?? ze nad nou stoja v noci.. pokial sa to deje v tej spankovej paralyze tak su to len halucinacie, a ked to mas v beznom vnimani tak.. hmm

asitasklamem

ASI TA SKLAMEM ale pocas spankovej paralyzy sa mozu objavit aj rozne halucinacie. odporucam psychologa alebo psychiatra.

doubledog

kasli na paniku a zacni to skumat, ide o nieco, co je pre teba potrebne, podla mna ti chcu tie bytosti nieco oznamit.

takze sa nauc, ako sa mas chranit (uz si tu dostala rady, ocistenie priestoru, duchovna ci energeticka ochrana)

ako tak pozeram, si v tomto novacik, takze asi mas pred sebou dost dlhu cestu.

a zakladna rada:
nerozpravaj o tom prilis na verejnosti, budu ta zosmiesnovat a posielat na psychiatriu. vyberaj si, komu o tom povies.
a neboj sa, takych ludi je dost.

leaaa

no najprv by si mala navstivit psychiatra ci sa u teba nezacinaju prejavovat halucinacie a potom riesit ci ide o zazrak ...moze ist aj o zaciatky schizofrenie

tpch

ano, je to jasne, zjavi sa mi vila, tak to asi skonci :-)
Smer psychiatria, moja.
Zakladatelka temy tuzi len putat pozornost a namotalo sa na nu tolko psychosov, az je to smiesne.