Zažila som smrť?

Príspevok v téme: Zažila som smrť?
veve..

Dobrý deň.

Asi viem, ako vyzerá smrť...

Mala som \\\"zážitok\\\"...Spala som, zobudila som sa o 3 ráno a nemohla som sa hýbať.
Nedokázala som pohnúť ani rukou a ani nohou...ničím...čítala som, že je to spánková paralýza,ibaže...
keď sa mi to dialo, tak som videla pred sebou nejaké geometrické pohybujúce sa tvary a aj nejaké svetlé lietajúce guličky, ktoré som vnímala ako anjelov v tom momente...
Z čoho som mala nepríjemný pocit bolo, že v tom stave si môj \\\"duch\\\" sadol, pozrela som sa na seba-na telo a naspať si lahol ten duch, v tom momente som si myslela, že som umrela, najprv ma pochytila panika, že už nežijem, že toto je smrť a potom taký zvláštny pocit, že keď toto je smrť, tak asi niečo existuje a v zapatí som sa začala upokojovať.
Po pár sekundách ma pochytila zase panika, že čo mám teraz robiť, keď som mŕtva, ako budem vedieť, kam mám ísť a snažila som sa komunikovať a zrazu som sa mohla začať hýbať...keď som sa \\\"prebrala\\\" k životu, tak som začala mimovolne plakať...
No a dôvod prečo píšem je ten, že sa mi to stáva tak asi 2 krát do mesiaca, teraz som pokojnejšia, nechytá ma už taká hrozná panika ako poprvé...

ta3

Veve
poviem Ti, co sa stalo jednej mojej kamaratke, jej mnzel, s ktorym mala styri deti zomrel pri autonehode na sluzobnej ceste, po smrti sa jej manzel stale zjavoval, aj cez den, mala co robit sama so styrmi detmi a tieto jeho zjavenia ju psychicky velmi vycerpavali, tak raz ho oslovila a povedala mu nieco ako: prosim Ta, uz za mnou nechod, nevidis, ze uz nevladzem, ze potrebujem predovsetkym klud? a odvtedy jeho navstevy prestali, takze aj Ty, ak Ta tieto zazitky oberaju o energiu, ked si ich nezelas, tak ked sa to najblizsie stane, popros, aby sa to viac uz neopakovalo, ze si to nezelas

Doubledog
prepac, nie vzdy mam moznost byt pri PC a az teraz som si precitala Tvoju prosbu, mam knih s podobnou tematikou viac, ale problem je, ze ich mam v dome, kde teraz byva moja dcera a ja tam obcas zavitam iba na navstevu, slubujem, ze na Teba nezabudnem a ked tam najblizsie pojdem, popozeram sa, ktore z toho mnozstva som priniesla sem so sebou a potom Ti napisem par tipov

anonym_2137

Aj ja mám ten názor, že by si predsa len mala ísť psychiatrovi, aspoň mu to vyrozprávať, on ti bude vedieť povedať, prípadne vyvrátiť, či takto nejako sa prejavuje nejaká psychická porucha. Ak si zdravá, tak potom naozaj na tom niečo bude, ale budeš kľudná, že si zdravá. No ak ti to trocha pomôže, tak keď môj brat bol na tom veľmi zle, tak sestra sa veľmi modlila, aby sa mu uľavilo a prosila Boha, že ak čosi existuje, nech jej dá znamenie, ale také, aby sa nebála. Lebo ona je v týchto veciach veľký bojko. No najskôr sa jej dve noci snívalo s nebohou mamou a ďalší večer, keď si ľahla, ale nespala sa jej konča nôh pri posteli ukázala silueta postavy vytvorená s drobných svietiacich bodiek.Prvé čo ju napadlo, že to je mama, že jej dala znamenie, že čosi existuje a čaká na svojho syna, čiže na nášho brata, ktorý naozaj po pár dňoch zomrel. Ja som tiež triezvo uvažujúci človek, ale stávajú sa takéto veci, tak neviem...

žažiká

neboj sa je to len spankova paralyza ja to zazivam tiez...vela ludi to spaja aj s astralom, je na cloveku na co veri ale urcite si neumrela a ani si nebola blizko smrti. Clovek ma pocas paralýzy halucinacie to je vsetko.

-veve-

DObrý deň, tak som sa vrátila z ciest a konečne mám internet, nakoľko v krajinách tretieho sveta je to (nemožný) luxus, tak som nemala možnosť si prečítať, čo ste mi sem napísali.
Asi tu sklamem veľa ľudí, ale nemám ani chuť,záujem a ani čas pútať tu na seba pozornosť. Píšem sem, lebo cítim, že mám problém a predtým než vezmem vzácny čas lekárom, chcem sa poradiť tu na tejto stránke. Uznajme, že k lekárom sa niekedy chodí zbytočne, tak som tu.
Ešte raz napíšem, nemám záujem byť žiadne MÉDIUM a ani nič podobné, nech ma teraz nenávidia všetci, kto sa o to snaží, nech ma odcudzujú, že zahadzujem možnosť mať "dar"..ja nemám na to nervy a čas a nerobí mi to dobre nie len po duševnej stránke, ale aj každej inej. Nech sa tomuto zaoberajú ľudia, ktorých to fascinuje, ale ja to určite nie som.Áno, viem že sa nemám čoho báť a podobné kecy, ale nepomôžem si, bojím sa a je mi to vrcholne nepríjemné, odoberá mi to veľa energie, cítim sa unavená a mám nepríjemné pocity, takže ak je človeku zle z toho, určite to nie je nič normálne a nič dobré, veď keby to bolo niečo pozitívne, neodoberalo by nám to toľko energie, necítili by sme sa zle a nebáli by sme sa, neboli by zdravotné problémy a podobné záležitosti, ktoré ani nemusím vypisovať, ak je človek inteligentý, domyslí si...
Tiež sa bohužial prikláňam k názoru, že to bude niečo fyzické alebo príliš stresové obdobie, nakoľko vidieť denod enne umierajúce deti a nevyliečitelne chorých ľudí nie je nič príjemné a nie každý človek to znáša dobre. Ďakujem za všetky rady, ak by sa ešte niekto našiel, kto má podobný problém, budem rada ak mi napíšete. Chem ešte poprosiť ľudí, ktorý nemajú empatiu, nech mi sem ani nepíšu, nie je príjemné čítať si urážajúce slová, hlavne keď človek nikdy nevie, koho blízkeho to môže postihnúť, keď nie vás...

Excell

leaaa, plne s tebou súhlasím a fgf, ty si ma pobavil najviac, že ozvi sa až budú hádzať nože :-))) dostal som z tejto hlášky polhodinový záchvat smiechu a keďže smiech je zdravý, ďakujem ti zaň, naozaj

fgf

no som si precital celu temu:

krtko-lampa, ty tazky mag, posli nieco na youtube a ukaz nam...alebo este lepsie, kontaktuj jamesa randiho, chod si sebavedomo vyzdvihnut milion dolarov, a zlyhaj ako stovky ludi pred tebou. cakam na vyhovorky, resp. ze sa tu uz neukazes ;)

velrybka a Bytie su tiez iritujuce, vsetko vedia o duchovnych veciach, su na vysokej urovni, urcite to budu nejake stare reinkarnovane duse, len my sme tupe nevyvinute neveriace stado s nizkymi vibraciami :D ..niekto tu ma silnu tuzbu byt specialny...trochu odveci, ale pripomenulo mi to jednu "duchovne vyvinutu" zenu, co tvrdi, ze ma 12 zavitnicovu DNA, ale odmietla sa podrobit jednoduchemu testu :D

natalie11, dobre som sa zasmial - mobil je na inom stole, vau, to je fakt kruty duch :D ozvi sa ked bude hadzat noze...

lea, pekne informovane nazory, uplne sa stotoznujem..

Snar

Je to obycajny zivy sen, pokial sa ti to stava casto, treba ist k psychiatrovi a pokecat trochu, moze to byt aj psychicka porucha. Schyzofrenici mavaju viac zivych snov nez je bezne, samozrejme to nemusi byt vobec to. No ked je to naozaj caste, treba si ist sadnut a pokecat s psychiatrom, pripadne nejakym ezoterickym liecitelom, ale v oboch pripadoch by som nesiel v ZIADNOM, ale v ziadnom pripade sam. Pretoze taky ezotericky liecitelia maju tendenciu vytahovat peniaze, pripadne radi takymto sposobom ziskavaju nove "ovecky"... takisto psychologovia velmi radi predpisuju lieky, no problem treba riesit zlatou strednou cestou.

OSOBNE si nemyslim, ze si chora, alebo nieco take, mozno si viac vnimava ako iny ludia, doporucujem prestudovat nejaku literaturu na tento problem. No ak sa to stava casto URCITE TO NIE JE v poriadku.
Moze to byt porucha spanku, nejaka psychicka porucha, ci dokonca nieco fyzicke v organizme. Nechat sa prezret.