Moja sestra je na tom zle :(

Príspevok v téme: Moja sestra je na tom zle :(
Nikushqa

Zdravím, včerajší piatok trinásteho nedopadol dobre, s mojou sestrou sa rozišiel frajer. Každého rozchod bolí, ale moja sestra je strašne zložitá povaha, upjala sa na partnera natoľko že tára že už nechce žiť a podobné kraviny, to hovorí snáď každá, lenže jej o týžden treba maturovať a ona neprejavuje vôbec žiadny záujem a hovorí že ani zmaturovať nechce. Celý život sa učila na samé jednoty, vynikajúca žiačka, učila sa veľa vecí navyše, lenže ona tvrdí že to všetko len kôli priateľovi. A potom prímačky na vysokú, ona chcela ísť do Bratislavy za priatelom, mala už výzie budúcnosti dokonca aj ohľadom svadby, lenze priatel je mimo hry...no proste sa všetko pokazilo, sestra mu nejakk prišla na to, že si s kamoškou dopisoval o tom, že ich vzťah neklape. Je na tom momentálne veľmi zle, dnes bola v nemocnici, je doma na infúziách a odmieta akýkoľvek kontakt s ľudmi, nechce jesť nechce nič. Psychológ a psychiater o tom sme sa už s našimi rozprávali ale tak...zataľ kým sa ešte nič nepodniklo prosím pomôžte :(

Deaa

vejva: aj tá by mohla dostať pár po hlave lebo toto sa nerobí:-D a nie je dôvod ju ľutovať lebo je bezohľadná mrcha. Ale tak tú tému som si nejak nevšimla.
a k tejto téme: pochopenie mám, každý si zažil svoje... ale ľutovať niekoho kto robí také blbosti to sa nedá

katka...

Ako mozte byt taki bezcitni. Tak jej nieco nevyslo, na com jej zalezalo, zrejme ho lubila. To ma len tak prejst tym, bez placu? Ved je to normalne, ze ked ma nieco sklame, tak ma to trapi. A vylieci to len cas. A take ze par faciek, no fakt uzasny pristup. Ked je niekto na dne, treba do neho este kopnut, vsak?

vejva

Ako nechapem ked mlada baba je sklamana a histerci tak by mala dostat par facek ale ked tu napise niaka do temy ze je milenka zenateho muza a je nestastna lebo jej chlap sa venuje svojej zene tu kazdy lutuje a ma viac pozitivnych ohlasov ta uz by facku nemala dostat? ako baba kt.je teda mozno zufala a place do vankusa vsak je jasne ze nema dovod taky boli aj budu a za rohom ako vravel Adam Krt urcite caka 100 krat lepsi.Ale tak sme ludia trosku pochopenia treba si myslim

Deaa

tvoja sestra je histerka a súhlasím s názorom hmmmmmmmmm že by mala dostať facku na ukľudnenie. ak sa jej podarí zmaturovať v takomto stave tak jej skončí sladký študentský život a v reálnom živote sa sňou nikto maznať nebude tak nech si zvyká. možno sa ti zdá môj názor drsný ale tak to je a čo ma rozčuľuje sú histerky.

AdamKrt

Povedz je, ze:

Pro jedno kviti, slunce nesviti.

Lepsie sa vratit z kratsej cesty ako z dlhej. Nech si z toho zoberie ponaucenie a nech si nenici zivot pre jedneho chlapa. Ani nevie, mozno za rohom caka na nu 100x lepsi chlap...

vejva

svet sa nezruti tak ako si sa zrutila ty tak hlavu hore to znamena ze teda nebol ten pravy tak nemas preco smutit.A maturita to je pasovanie debilou cez hranice dospelosti tak to snat zvladnes nie?

Tessy006

súhlasím s hmmmm, ľútosť jej nepomôže, nech sa sprava ako dospelá a zodpovedná

hmmmm2, a "nepowiem" to sa v akom jazyku používa? ak ma niečo irituje, viac ako chyby, tak je to písanie W namiesto V

hmmmmmmmmm2

hmmmmmmmm pre PO 1. nevieš za vžiť do ich pocitov po 2. ak nemas radu, neplet sa do toho po 3. ty si madar,? pre boha, ved piste bez chyby ludia bozí!!! keby ze na pc sa pomyli kazdy nepowiem, ale taketo chyby????