Vaginalny kruzok

nikki.7

Chcem reagovať na tento druh antikoncepcie.Asi pred pol rokom som si ho dala predpísať aj ja,ale po následnom založení,som si ho po dvoch týždnoch vybrala,pretože som mala vedľajšie účinky a to také,že som bola stále podráždená,mala som bolesti v podbrušku a bola som celkovo akási iná.Sama som to na sebe badala.Čiže moje skúsenosti sú dosť negatívne.Krúžok soms i dala predpísať po 5 ročnej pauze po tbl,ale ako vidím,už mi asi nič nerobí dobre.Predtým som mala nábehna trombozu a musela som ihneď ukončiť užívanie a teraz som mala "stavy",čiže nič,dávame si pozor.

bellinka

ahojte baby,
ja mam teraz zacat pouzivat ten vaginalny kruzok , len sa chcem spytat ci ma nejake ucinky aj na plet (myslim na akne) , pretoze tabletky mi robili neskutocne krasnu plet bez jedinej chybicky , ale o tomto kruzku som nic take nenasla v info a lekar mi to nezarucil , neviete niektora mi odpovedat ???? dik

bellinka

ahojte baby,
ja mam teraz zacat pouzivat ten vaginalny kruzok , len sa chcem spytat ci ma nejake ucinky aj na plet (myslim na akne) , pretoze tabletky mi robili neskutocne krasnu plet bez jedinej chybicky , ale o tomto kruzku som nic take nenasla v info a lekar mi to nezarucil , neviete niektora mi odpovedat ???? dik

jaaja

juli- ak nesvrbí, neštípe, alebo nezapácha, je to normal. alebo ak sú to biele hrudky - ako tvaroh, odporúčala by som lekára...

juli

prosim Vas poradte mi:od kedy som prvykrat zacala menstruovat od vtedy mam taky bieli vytok bez zapachu..ako dost neprijemne mi to je a ma to stve...lebo napriklad ked mame telesnu vychovu tak ked behame citim koby zo mna tieklo...no strasny pocit..pouzivam slip vlozky...ale nechcem ich pouzivat napriklad v lete...nieje na to nejaky domaci recept?...ku gynekologovi este nechcem ist mam 15rokov a prosim vas odpiste mi co mam robit ake pripravky najepsie nejake domace..skusala som aj nejake tie rusne cviky...pri odtekani mocu a tak...ale nic nepomaha co mam robit citim saneprijemneak najdem na nohavickach biely slizky vytok...dodrziavam hygienu no neviem co mam robit a myslim ze na to aby som mala navstivit az doktora to nieje...nechcem tam s tymto ist nehanbim sa za to ..ale je mi to neprijemne...ked som sucha a pri nejakej praci alebo namahe citim ze som vlhka..a niesom vobec vzrusena ani nic!..prosim odpiste mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!dakujem vopred:)

jaja

zaujímalo by ma, či sa prejavili nejaké nežiadúce účinky u vás baby, lebo ja s tabletkami nemám dobré skúsenosti, a tu sú tiež hormony...