Vaginalny kruzok

sheila

Odkaz pre ... A ty si to už niekedy videla ako vyzera vobec ten kružok??? Je napusteny.Je presvitny a vidno to!!! Tak si ho najprv kup ked na to mas a potom nieco rozpravaj!!!

asska

Pouzivam ho prvy mesiac. Kruzok ma priemer 5 cm. A nie je to az taka poddajna hmota. teda, da sa stlacit, ale pred tym, ako som ho prvykrat pouzila som si to predstavovala uplne inak.
Jeho pouzivanie je uplne v pohode. Vobec ho necitim. Pricom, tampony som vzdy citila. Ale mna zaujima ina vec. Vidim, ze ho uz niektore z vas pouzivaju dlhsie. A tak by som sa chcela opytat, je pri kruzku bezpecne, aby priatel vyvrcholil do mna?

beá

Pre kylie sweet.
Vôbec si pod tým nepredstavuj tampon pretože je to úplne niečo iné. Krúžok má priemer asi 4 cm a hrúbku 3mm približne je mäkký pripomína umelú hmotu alebo niečo gumové dá sa v pohode stlačiť a vsunúť dnu a on sa tam pekne vystrie a vôbec nevadí ani pri sexe keby som si nepoznačila že ho mám vybrať tak zabudnem. Je to super vec.

kylie sweet

prosim vas, aky velky je ten kruzok? Dlukou ako tampon alebo kratsi? nevadi pri sexe? Z akeho materialu? Dakujem

beá

keď mi ten krúžok prví raz ponúkala moja doktorka bola som z neho zhorzená že ako sa to tam dáva a či to potov vyberie a čo ďalej ale dnes je to úplne super vec a hlavne bez problémov môžem to odporučiť