Vaginalny kruzok

beá

ja používam krúžok od februára a zatiaľ sa mi ho nepodarilo vypudiť von čiže ešte ani raz mi sám od seba nevypadol. je to super vec dokážem to posúdiť lebo antikon.tabletiek som sa naužívala dosť tak to to je proti tomu úplne to najlepšie

janka

Vaginálny krúžok už je na trhu od polovice marca.Stojí 500 Sk na mesiac.Vkladá si ho sama užívateľka na 3 týždne,týždeň je bez krúžku na menštruáciu.Mala som ho možnosť vyskúšať,je to naozaj super. Nevypadáva,nie je ho cítiť,nemusím myslieť na tabletky každý deň.Krúžok sa zasunie presne tak isto ako tampón a hormóny sú v ňom, to mi naozaj môžete veriť a neviem prečo by to bola hlúposť.Ak niekto chce vedieť technológiu výroby krúžku m§že si prečítať príbalový letak, alebo užívateľskú brožúru.

moon_driver

vsetkym..... vyvediem vas z omylu.
Bod c.1:
vaginalny kruzok "NUVARING" je typ hormonalnej antikoncepcie.... jediny rozdiel je v tom ze sa neuziva kazdy den (tabletky), nenalepuje(naplaste), ale vklada do vaginy na 3 tyzdne.
Bod c.2:
asi ste nestudovali anatomiu vaginy, ale samotna vagina ma specificke umiestnenie v tele zeny a predstava ze z nej len tak nieco vypadne je klamliva
Bod c.3:
"NUVARING" je registrovany liek... to znamena, ze je ucinny, bezpecny a kvalitny.... inak by ho Statne urady pre kontrolu lieciv nedovolili predavat nikde na svete!!!!
Bod c.3:
Balenie na 3 mesiace vyjde zhruba 1200-1400 Sk. Je dostupne v lekarnach od 1.4
Bod c.4:
Nie vsetko co je nove je zle
Bod c.5:
Kruzok si zavadza sama zena, takisto aj vybera. Subjektivne ho vo vnutri vaginy ani neciti. Ak nahodou aj vypadne, tak maximalne su 3 hodiny mimo tela. Uvolnovanie hormonov z kruzku je konstantne (na rozdiel od tabletiek)...a to umoznuje co najnizsie hodnoty hormonov v kruzku a tym co najmenej neziaducich ucinkov

...

jednoducho, zase raz niekto zaraba na ludskej hluposti...pochybujem, ze je ten kruzok napusteny neakym antikoncepcnzm pripravkom..ved to moze bat len kus umelej hmoty...ved stranku si dnes dokaye urobit kazdy...

...

podla mna to je uplna debilina a to, ye tam pisu, ye to nemoye vzpadnut je klamstvo, sak ked kakas tak tlacis aj na svaly vo vagine a tak to vzpudis von