Preco muzi povazuju baleriny za zabijac sexapealu?!

katka....

Ja sa mojmu najviac pacim v teniskach. :) Chlap, ktory chce normalnu holku na vztah, nebude riesit co ma obute. Jasne, ze sa muzom pacia zeny s vystrihom a v minisukni a na vysokych podpadkoch, ale normalny chlap chape, ze takto sa neda chodit vsade a za kazdych okolnosti.
A ked som tuto otazku precitala priatelovi, tak sa len zasmial, co za hluposti uz tie zeny riesia.

Laurina22

Lebo muzom sa paci zena vo vysokych opatkoch,opatky zenu opticky zvysia a zostihlia a zdaju sa im opatky sexi.Navyse,v opatkoch sa ti troska vystrci zadok.A to sa im paci tiez.

Deee

Lucka na opatkoch treba vediet chodit, naozaj ked na tom zena cupita tiez to nie je sexi, balerinky vsak z zeny robia dievcatko

Deee

Lebo su male okruhle a namiesto dlhych stihlych noh v lodickach je zena nizka a ma nohu ako kacka, baleriny som neznasala asi dva roky, dnes mam asi tri pary, su pohodlne, ale naozaj maju k sexi daleko

luckaaaaaaaa

toto počujem prvý krát:) podľa mňa väčší pohlcovač sexepílu ako balerínu sú baby na vysokých opätkoch, ktoré v nich chodia ako kačky a ledva držia rovnováhu:) radšej budem pekná v balerínkach, ako čaptavá vo vysokých opätkoch:D