Preco muzi povazuju baleriny za zabijac sexapealu?!

angela85

ja dokonca aj doma nosim protetiky, maju zvyseny podpatok
no presne tak kazdemu sa paci nieco ine, ale aj tak by sme sa mali obuvat a obliekat, aby sme sa sami citili dobre a aj sa sami sebe pacili

bibi123

jankaaaaaaa-kludne sem napis nazov publikacie, z ktorej info cerpas/te v skole-nastudujem si, rozsirim si obzory a doplnim medzery:O))) Klenba Ti pri nespravnej obuvi moze padat-casty pripad sportovcov, dosledky nosenia podpatkov, preto by mala byt vzdy podopreta..
doma by sa mala nosit ort.obuv, aj ked ju nenosime, tak nevadi, lebo vacsinou doma clovek nebaha, ale sedi, lezi, tak tam na klenbu nie je tlak celej vahy tela...

Freee

balerinky su ploche, nohu nicia, ja s nimi nic nemam a po jednej prechadzke po meste ma poriadne z nich boleli nohy, su priam katastrofou na klenbu, lebo su uplne ploche, mozno ked uz, tak ortopedicku vlozku do nich pouzit

jankaaaaaaaaa

a muzi si aj tak bradu nechavaju podla toho ci sa paci im ci nie.. äalebo ci sa im chce holit alebo nie) :D

jankaaaaaaaaa

no tak uzavrime to tym ze je to individualne :D ved nam zenam napr. brada na muzovi pripada ako zabijac sexapealu a niektore to povazuju za velmi sexy.. no co :D

jankaaaaaaaaa

vobec to nepotrebujem, to vy piste stale tie svoje nazory a ja vam nato oponujem odbornymi medicinskymi studiami

jankaaaaaaaaa

balerinky nohy nenicia. ak uz ma zena nezdravu nohu tak jasne ze balerinky nie. ale podpatky nad 6-7cm su velmi velmi skodlive na celu chrbticu, klby celych dolnych koncatin. preco ich nosite ked tak skodia?

jankaaaaaaaaa

ja mam tenisky momentalne , ktore su ploche. ale to zavisi aj od strihu lebo tie co su napr. bezecke tak tie maju vyvysenu trochu klenbu, ale tie take "tramkove" su ploche