Preco muzi povazuju baleriny za zabijac sexapealu?!

andzinsan

v tych botach vyzera aj ta najkrajsia zenska nozka, ako nozka slecny daisy, priatelky kacera donalda
en.wikipedia.org
netrapte nas, ste nasa krajsa polovicka, tak sa primerane oblikajte, nech je naco kukat..)

M 25

a mne je to uplne jedno, čo si chlapi myslia :D
nepochopím ženy, ktoré sa snažia obliekať , obúvať, farbiť vlasy len podla toho, ako sa to mužom páči .. :D

gumka

myslim, ze tato tema mala byt skor pre muzov...ale klasika, ako vacsina tem na tomto fore - Zrozumitelny nadpis, zrozumitelna otazka, nekompetentne odpovede...

lulu22

ešte som sa nestretla s tým, že by mi muž povedal, že fuj-balerínky. práveže som prekvapená ako mi ich chvália : )
možno je to tým,že ja som vysoká a keby som mala mať ešte opätky, tak by sa pri mne cítili dosť neisto :D ale nehovorím,že opätky nenosím, rada :) ale balerínky a tenisky sú pohodlnejšie, do práce vhodné :)

Zalina

a co je vlastne sexy..,spinave tenisky,obrovske litka na opatkoch,a pod.?Sexy zena ci muz je ten,alebo ta ktora ocari chovaniem,rozumom,sarmantnostou,hravostou,proste clovek musi sadnut niecim,charakterom..,hocicim.Vtedy sa nepozeras na ten obal,je to pocit,musis citit ze on ci ona je ta najsexy,najkrajsi clovek.Nemyslim si ze popri tom si rozmysla ci ma balerinky alebo opatky..Vzbudte sa zeny a chlapy,ktore niecim chcu zaujat ak nepomaha absolutne nic!!! :-P

bibi123

uhlie-ja neklamem, bojim sa pekla:O))) Tebe sa nebodaj pacia?
Podla mna je na muzoch take trojdnove strnisko vzrusujuce, hlavne pri or. sexe:O)))

jankaaaaaaaaa

ved ja nehovorim ze podpatky su zle. ale podpatky ktore su zdravotne nezavadne su pre zeny 5-6cm. a nie podpatky co nosia zeny tie stekle kde su podpatky nad 7cm a este k tomu tenke ihlicky, uzke spicky a pod.