Som v soku, tehotna s jeanine?

Príspevok v téme: Som v soku, tehotna s jeanine?
lucia297

Dnes som si urobila tehotensky test a vysiel pozitivne. Uz dva roky beriem jeanine. Nerozumiem tomu. Mohol mi vyjst vysledok zle? Urobila som si dva testy a obidva vysli pozitivne. Nikdy som nevynechala ani jednu tabletku. Maximalne som sa opozdila o take tri hodinky. Ziadne hnacky,ziadne zvracanie,proste nic. Prosim povedzte,ze sa tie testy mohli mylit. Ja nechcem byt tehotna.....Zajtra idem ku gynekologicke,ale ten stres do zajtra asi nevydrzim.

lionesssssss

alebo... pretože zadarmo ja prednášky o antikoncepcii nikomu robiť nebudem... mne ich tiež nikto nerobil :))))

alebo?

lioness, tak naco si v tejto teme a vyjadrujes sa k metodam, ked tu nemienis nikoho preskolovat alebo davat rady? Ako najaktivnejsia prispievatelka do tem o potratoch by si mohla ist prikladom so svojou metodou, aby si predisla tvorbe takych tem. Ale fajn chapem, hanbis sa, aby si tu na fore podla toho nebola posudzovana, smutne, ale prezijeme, snad:D

inak myslim, ze pozorovanim hlienu krcku maternice, balzalnou teplotou atd zena dostatiocne spozna svoje telo a jeho fungovanie

lionesssssss

vejva, zázračný spôsob???? to som nepovedala, to tvrdíš ty... prečítaj si nižšie... používame presne to isté čo väčšina, len vieme ako sa to používa a kedy a čo s čím máme používať :)))))

goccia... jasné :))) presne ako píšeš...

krásne ako neschopné ženy hádžu svoju neschopnosť na náhodu :D náhodou neschopná... :D to je lepšie ako "trošku tehotná" :D

vejva

lionesss asi ste este ani orgazmus potom nezazili kym pocas sexu vsetko pokombinujete tak vas to aj omrzi to je tiez dobra antikoncepcia asi som na to prisla teda nie?

jankaaaaaaaaa

kondomy su drahe ak mas sex 4x do tyzdna (nepocitam viacnasobny sex pocas dna) a mas alergiu na kondomy. jeden taky antialergicky kondom stoji 2e. to je cca 32e za jeden mesiac! co je dost vela v porovnani s napr. hak

lionesssssss

janka, ako som už povedala... isté fyzikálne zákony existujú a neprerazí ich žiadna "náhoda" či "príroda" či ako to ty nazývaš :))))ň ak by to tak bolo, tak by ani nesexovať nebolo bezpečné.. lebo šak... náhoda, nie? :D

mimochodom, žena ktorá otehotnie počas menštruácie asi ťažko môže hovoriť že pozná svoje telo a pozná možnosti ochrany a pozná nejaké fungovanie a pochody v tele a nejaký mechanizmus oplodnenia a tqak podobne.... chabý argumentík :))))

vejva

Prispievas tu do diskusie kt.je urcena na pomoc a ty poznas niaky zazracny typ ako neotehotniet ked nechces tak von snim ved nam pomoz teda mne netreba ale mozno vies aj ako otehotniet tak to by som ja prijala skor lebo aj ked som neplodna stale verim na NAHODU a nebudem tvrdit ze uz nikdy neotehotniem stat sa moze cokolvek