Vši - trápia ma už 7. mesiac

Príspevok v téme: Vši - trápia ma už 7. mesiac
Anonym ka

Ahoj, v septembri, keď sme nastúpili do školy som dostala zrejme od spolužiačky vši. Používali sme Diffusil, no nezaberal. Tak sme kúpili šampón na vši. Ten mi trošku zabral, no neskôr som vši dostala opäť. Po polroku užívania nám docvaklo že ani on nezaberá. Tak včera som si prečítala jednu diskusiu kde písalo, že zaberá žehlenie vlasov. Tak som si ich vyžehlila a do obeda som nepocítila žiadne svrbenie. Neskôr mi mamka nastriekala vlasy Diffusilom a asi po 30 minutach prišla navšteva tak som si to hneď musela zmyť. Zmyla som si to obyčajným šampónom, keďže tu bola návšteva. Večer som si vlasy opäť vyžehlila a keď som išla spať tak som si dala na vankúš čistý uterák aby sa mi do vlasov zase tie potvory nedostali :) Niesom si vedomá toho, že som sa škrabala, no dneska ešte plánujem vyžehliť si vlasy a dať si na vankúš nový uterák. Nepoznáte niečo, čo by sme nastriekali na oblečenie, vankúše a pod. a zvieratká by zdochli? Poprípade ešte pre istou nejaký prípravok na vlasy, ktorý by neobsahoval chemikálie? Ďakujem

Sharon85

Ahoj, mozno to bude zniet smiense, ale suhlasim s 13dnovou. nemam to sice odskusane, ale tiez som pocula, ze zabera sampon pre psov. vyskusaj, verim, ze pomoze. a predudky bokom, hlavne aby si sa tych potvor zbavila

pre ostatnych - co ju tak odsudzujete, myslite ze jej to vyhovuje?? kebyze ano, tak sem asi nebude pisat s touto prosbou, nie? tpch - trosku empatie ti nezaskodi, alebo chodis na taketo fora odsudzovat?? ak ano, tak tu nemas co robit.

13dnova

Ahoj anonymka moja dcera dostala tiez vsi a trapili sme sa s nimi s prestavkami vyse roka a to som pokupovala skoro vsetky zarucene prostriedky ktore lekarne ponukaju a stale sa vsi vracali.Aj som dcere skratila vlasy a nic nepomahalo.Muz sa raz uz nahneval isiel do chouproduktu /povedal predavacke o co ide a kupil sprey pre psov za 5 eur a uz mame 3/4 roka pokoj

tpch

Ty trpis vsi vo svojich vlasoch 7 mesiacov, preboha, ked lekarne su plne pripravkov proti vsiam?? Kup si Paranit, na ten nevznika rezistencia, ale konecne to odstran, aj keby si mala ist dohola...

srnčiatko23

Skús si dať na vlasy zábal z olivového oleja. Kamoška to tak urobila svojej dcére, lebo sa tiež dlho trápili so všami a odvtedy má pokoj.