Som kransa!

Príspevok v téme: Som kransa!
Delilaaah

dobre, niekomu sa bude zdat toto smiesne ale mna by celkom zaujimal taky vseobecny nazor. Uprimne si myslim ze som krasna, mam nadherne vlasy, oci, tvar celkovo. Mam uzasnu postavu a ja osobne na sebe nemozem najst jedinu chybicku...teda co by som sama na sebe nenavidela. Chalanov mam tiez, na kazdy prst desat. Dokonca som aj mudra (podla mna), vsetko mi rychlo zapaluje, v skole patrim k najlepsim studentom, dokonca ma skola aj velmi zaujima. Asi som jedna z mala ludi ktora miluje skolu. No tak som sa teda opisala a teraz ta otazka myslite ze toto zo mna robi namyslenu alebo povysenecku? Je to nieco co by vam na mne vadilo? Nehovorim ze teraz chodim po ulici a kazdemu hovorim aka som uzasna, len si to myslim. Taktiez sa snazim pomahat ludom a chodim pomahat do detskych domovov, alebo doucujem decka, ktorym ide slabsie skola...no tak teda co si o tom myslite? :P

User_37597

ja by som len rada dodala ze presne takymto dokonalim ludom ako je deliah kt sa velmi lubia chvastat mile rad zobere niekto tam hore bud koncatinu alebo rovno zivot lebo pre takeho cloveka tu na zemi neni miesto.neprajem jej to len konstatujem

elsa5.5

nech sa postaví do davu tá dokonalá kransa a uvidí aká je krásna:D:D,bude to pre ňu veľké sklamanie,tažšie je potom to pristátie na zadok:D

Excita

Podla mna si zahladena sama do seba a sama sebe si uz vsugerovala vsetky tieto veci... ze si krasna, ako milujes skolu a ako pomahas ludom... keby si to robila nezistne a nechcela by si sa povysovat, nemala by si ani na sekundu potrebu napisat taky prispevok :) Ty si sama seba o svojej dokonalosti uz presvedcila, teraz chces oklukou a kvazi rafinovanou metodou presvedcit okolie, ze si nielen uzasna, ale zaroven sa nepovysujes :)
Druha moznost - takym prispevkom si chces vydobit pozornost, lebo realita je celkom ina ako pises a tretia moznost - milujes ten pocit, ked ta ludia nenavidia a robi ti radost, ked vidis, ze ti zavidia :)
Tym, ze si ale napisala o sebe taky prispevok, si znegovala vacsinu svojich dobrych vlastnosti, o ktorych pises :)

erika1020

čisto ako marfa z rozpravky o mrázikovi.......ani mliečko nedopije a hneď ide pracovať aj krasna je aj múdra ta maša Marfuška.......

lost

Taketo temy by mal niekto nadabovat, lebo z tolkeho citania ma uz boli hlava, nechce niekto robit audiobook pre tieto temy? :)
Mohol by som to potom pocuvat napriklad za jazdy, alebo umyvania riadov, to by bola sranda.