Som kransa!

Príspevok v téme: Som kransa!
Delilaaah

dobre, niekomu sa bude zdat toto smiesne ale mna by celkom zaujimal taky vseobecny nazor. Uprimne si myslim ze som krasna, mam nadherne vlasy, oci, tvar celkovo. Mam uzasnu postavu a ja osobne na sebe nemozem najst jedinu chybicku...teda co by som sama na sebe nenavidela. Chalanov mam tiez, na kazdy prst desat. Dokonca som aj mudra (podla mna), vsetko mi rychlo zapaluje, v skole patrim k najlepsim studentom, dokonca ma skola aj velmi zaujima. Asi som jedna z mala ludi ktora miluje skolu. No tak som sa teda opisala a teraz ta otazka myslite ze toto zo mna robi namyslenu alebo povysenecku? Je to nieco co by vam na mne vadilo? Nehovorim ze teraz chodim po ulici a kazdemu hovorim aka som uzasna, len si to myslim. Taktiez sa snazim pomahat ludom a chodim pomahat do detskych domovov, alebo doucujem decka, ktorym ide slabsie skola...no tak teda co si o tom myslite? :P

User_37597

a aj tak by som este rada dodala ze si myslim len jedno...ze tato slecna sem prisla kompenzovat svoj vzhlad lebo v skutocnosti nieje ani pekne ani mudra ani nic podobne...vobec by som sa nedivila keby je to nejaka 650kilova prasnica.. :D
nemohla som si to odpustit

Tyshka

neviem preco ale ked si osebe tak vela myslis tak vela ze si taka dokonala tak sem ani nahodou ta nenapadne napisat toje vsetko ;-) nemysli si ze ti neco zavidim lebo tvoju ,,nemudrost,, aby si to pochopila. nikdo nechce mat:)

Juro_

www.freeimagehosting.net

Treba dokázať. Stačí nahrať foto tela a IQ.testu.
Potom je možné zhodnotiť, či je to pseudofišionalizmus a pseudointelektualizmus, aleo je naozaj o čom sa baviť.