Som kransa!

Príspevok v téme: Som kransa!
Delilaaah

dobre, niekomu sa bude zdat toto smiesne ale mna by celkom zaujimal taky vseobecny nazor. Uprimne si myslim ze som krasna, mam nadherne vlasy, oci, tvar celkovo. Mam uzasnu postavu a ja osobne na sebe nemozem najst jedinu chybicku...teda co by som sama na sebe nenavidela. Chalanov mam tiez, na kazdy prst desat. Dokonca som aj mudra (podla mna), vsetko mi rychlo zapaluje, v skole patrim k najlepsim studentom, dokonca ma skola aj velmi zaujima. Asi som jedna z mala ludi ktora miluje skolu. No tak som sa teda opisala a teraz ta otazka myslite ze toto zo mna robi namyslenu alebo povysenecku? Je to nieco co by vam na mne vadilo? Nehovorim ze teraz chodim po ulici a kazdemu hovorim aka som uzasna, len si to myslim. Taktiez sa snazim pomahat ludom a chodim pomahat do detskych domovov, alebo doucujem decka, ktorym ide slabsie skola...no tak teda co si o tom myslite? :P

smajliQa

ja si zase o sebe myslim ze by som mohla byt dokonalejsia vo vsetkych smeroch... aj tvar, aj telo aj vsetko proste...
priatel aj rodina mi hovoria ze som pekna,, no tak ale ... asi nie som ten typ s privelkym sebavedomim.

sewie

elsa, nie vsetky sme si v puberte mysleli ze nam patri svet:) ja som sa napr podcenovala:) ale teraz mam o sebe inu mienku a takisto viem ze-ti co vedia to nepotrebuju vykrikovat, ti co maju komplex a potrebuju to mat prizvukovane-kricia najviac ze su dokonali-takze v tomto mas pravdu:)..zaujimalo by ma co tym dievca naozaj sledovalo ked zalozilo tuto temu:)

elsa5.5

no hovoria o sebe že sú krásavice,ale otázne je čo hovoria iní:D dokonalosť samá dokonalosť,ale hovorím v puberte sme si všetci mysleli že nám patrí svet:)čo taká vyrážka na tvári no to musí takú "nádheru" položiť,zbytočne sa pretrčajú a myslia si o sebe že sú niečo viac a nakoniec sú aj inteligenčne hlboko pod nulou,aj ja som pekná a nepovažujem za potrebné rozkrikovať to na fore...je to max.trapné

sewie

namyslenost neni o tom ci je clovek pekny, mudry, pomaha inym atd atd...namyslenost je ked to niekto potrebuje prizvukovat ostatnym-ako napr vycapit si to na forum:)

..

Ja si myslím, že karinka si robí srandu zo zakladateľky. Lebo už aj podľa štýlu písania usudzujem, že je dosť inteligentná na to, aby to myslela vážne.

lochness

veru, z 20-riadkovej ody na vlastnu dokonalost skromnost priam srsi :)) btw, byt prototypom 'americkej krasky' tak sa moc nechvalim, americke krasky su vacsinou vysolarkovane vyperoxidovane pipinky so sebavedomim vacsim nez ich inteligencia.. a kludne si posluz(te) komentarmi typu 'zavidis', pokial si potrebujes mastit ego vychvalovanim sa na fore, tak to s tebou asi nebude take ruzove :)

Karinkaq9999

dodatok: som dokonalá vo viacerých smeroch. vlastne vo všetkých. Som najkrajšia z triedy, zo školy aj z mesta. Mám dlhé blond vlasy špičkovej kvality a farba mojej pleti presne odzrkadľuje prototyp americkej krásky. Mám najnádhernejšie oči bledomodrej farby, vnútri žlté, olemované tmavomodrou(a verte, že také ani šošovky nevyrábajú!). Myslím vlastne, že ani ty sama nie si taká dokonalá ako ja. Ale s tým sa musíš už vyrovnať ty. Mám neuveriteľne dobrú postavu, prsia ako majú byť, bruško ploché a chudé a zadoček eňo ňuňo. A to nei je všetko ;). Hrám na klavíri, na gitare, na husliach, maľujem, spievam v zbore aj sólovo, tancujem všetky štýly, no môj najobľúbenejší je balet, milujú ma všetci, každý mi prízvukuje, že som dokonalá...A aká skromná zároveň. Vždy sa podelím o to, čo iní nemajú. A keby ste videli moje vysvedčenie! Ha. Samé jednotky od hora až dolu. Ďakujem za pozornosť, dúfam, že Delilaah neporazí. :)