Fromilid neziaduce ucinky

Príspevok v téme: Fromilid neziaduce ucinky
Veronika1111

Zdravim, mala som zapal pluc na ktory mi predpisali fromilid 500 2x denne, kedzr ani po troch dnoch teploty neustupovali zmenili mi antibiotika na fromilid uno 500 1x denne, vazim len 48kg, choroba presla ale dva dni po dobrati fromilidu mi prestalo chutit jest, citim sa uplne plno, je mi zle a na jazyku mam biely povlak, dojtorka mi povedala ze si mam davay probiotika a pancreolan forte.. Sice je situacia uz o trochu lepsia ale stale mam pocit plnosti, necitim sa dobre a nechuti mi jest.. Mohol by mi niekto pomoct? Dakujem

RNG

Zialbohu lekari s kludom predpisuju aj lieky, ktore nielenze mozu cloveka vazne poskodit, ale dokonca sposobit aj smrt. Preto som pred 17 rokmi presiel na neskodne ale ucinne potravinove doplnky a drzim sa len rad lekarov, co sa do nich vyznaju a maju s nimi lepsie vysledky, nez s patentovanymi chemickymi liekmi.
Inac ked lekarka vedela, ze to znici probiotika(ako skoro vsetky atb) a napadne travenie a pankreas, mala ti predpisat probiotika a pankreolan spolu s tym atb, a nie vyckavat, az ta napadnu sekundarne infekcie.
Mozno by si utrpela podstatne menej skody.
Inac na tom pripade oddelovania sa dasien a krvacania sliznic vidim nie bakteriu, ale virus a na ten je atb absolutne neucinny, prave nappak znicenim probiotickej flory pripravi telo o vyse 70% obrannych latok, ktore nam probiotika v crevach vyrabaju.

Ja osobne necakam na disgnozy,zautocim proti vsetkym moznym mikrobom odrazu, citricidal/GSE proti bakteriam plesniam a kvasnym infekciam,
oreganovy olej proti plesniam a candide a na odhlienenie,
chaparal a L-lysin proti virusom
plus normalne selen, zinok jod vitaminy C,E D-3 co beriem stale a radim kazdemu na zvysenie imunity a doplnenie potrebnych pore telo, ktorych v potrave zialbohu nedostaneme dost.
Takze aj ked neviem, ktory to vlastne sposobil pre istotu ich vsetky napadnem sa heslom: "najlepsia obrana je utok"....

A v zalohe mam aj dalsie ako chaga, Samento, koloidna strieborna voda,extrakt z olivovych listov, collostrum, graviola. lapacho a ine a najnovsie aj citral a monolaurin. Takze u mna tie mikroby utrpia vzdy a zasadne porazku, skor nez mi sposobia vaznejsiu ujmu.Rozhodne nevyckavam!
A pomocne a hojive tiez, ako aloe vera, a rozne adaptogeny.

R. G.

Veronika, neviem či už nepíšem neskoro, ale dúfam si už tento liek vysadila. Ja som asi pred týždňom brala Fromilid 500 raz denne, nasadili mi ho na zápal priedušiek a priedušnice... V živote som nebrala horšie lieky!!! Mala som úplne každý nežiadúci účinok, ktorý bol uvedený na letáku :( Prvé dva dni to bolo ešte celkom fajn, hoci sa mi stav nezlepšoval, aspoň mi nebolo zle... Na tretí deň som začala zvracať niečo ako bielu penu, v kuse som v ústach cítila ten liek a nemohla som ležať, pretože všetko zo žalúdka sa pýtalo von, hoci tam už nič nebolo. Mala som závraty, neznesiteľné bolesti hlavy a nič som nevládala. V noci som mala halucinácie a po dvoch dňoch tohto utrpenia som začala blúzniť. Navyše sa mi zapálili ďasná a začali sa oddeľovať od zubov, ústa som mala plné krvi, no neskutočné, čo dokáže spraviť liek, ktorý má pomôcť. Takže na piaty deň užívania som tento nepodarený liek zmenila na Sumamed, v priebehu jedného dňa všetky nežiadúce účinky ustúpili a hneď som sa cítila lepšie. Fromilid nikomu neodporúčam a ak Vám ho predpíšu, vypýtajte si radšej iný, aby ste nemuseli zažiť to čo ja. Veronika, dúfam sa čoskoro budeš cítiť lepšie, prajem skoré uzdravenie. R.

Veronika1111

Prosim vas nevie mi nikto poradit? Stale sa necitim dobre sice povlak na jazyku je kazdym dnim mensi ale vazne neviem ci to mam ken preckat akebo s tym zajst za doktorom