Fromilid neziaduce ucinky

Príspevok v téme: Fromilid neziaduce ucinky
Veronika1111

Zdravim, mala som zapal pluc na ktory mi predpisali fromilid 500 2x denne, kedzr ani po troch dnoch teploty neustupovali zmenili mi antibiotika na fromilid uno 500 1x denne, vazim len 48kg, choroba presla ale dva dni po dobrati fromilidu mi prestalo chutit jest, citim sa uplne plno, je mi zle a na jazyku mam biely povlak, dojtorka mi povedala ze si mam davay probiotika a pancreolan forte.. Sice je situacia uz o trochu lepsia ale stale mam pocit plnosti, necitim sa dobre a nechuti mi jest.. Mohol by mi niekto pomoct? Dakujem

RNG

fromilid=claritromycin je makrolidove antibiotikum, tj synteticka chemikalia ucinne potlacajuca rozne bakterie. ale zialbohu nie vsetky, tj vlastne podpori tie, ktore neznizi tym, ze im odstrani konkurenciu
www.adcc.sk
Tu kludne uviedli, ze je ucinny aj na virusy, co je samozrejme loz.

Kto nechce skodlive postranne ucinky, musi sa preorientovat z chemikalii na sirokospektralne antimikrobialne doplnky, z ktorych si moze vybrat kombinaciu adresujucu rozne bakterie(tj aj mnohe tie, na ktore su atb neucinne) pricom to neznici uzitocnu probioticku floru, tiez take doplnky, co su ucinne aj na plesne, kvasne kultury(ako napr aspergilus pneumoniae, ktory zije v hlienoch) a samozrejme rozne antiviralne doplnky.
Osobne pre pripad nakaz hornych dychacich ciest drzim doma GSE/citricidal, oreganovy olej-entericke kapsule s 100 mg carvacrolu v kazdej kapsuli) extrakt z olivovych listov a na viralne najma masivne davky esteru C a ine, ako chaparal a ine, pozrite cez google uvedenim napr slova herpes a mojho nicka na vacsi zoznam, ku ktoremu este pripajam monolaurin, citral a Sangre de Grado .
Samozrejme cely rok beriem selen, zinok,jod, vitaminy C E D-3 a obcas probiotika. A samozrejme beriem aj extra mikrovlakniny na cistenie tela a vyzivu probiotik, co odporucam ako sucast udrzby zdravia a predchadzaniu chorobam pre kazdeho.

icesy

Zdravim Vas,
takze .. obdobne .. nakolko mam velmi silny zaludok a zaludocne tazkosti nezvyknem mavat ani po tej najsilnejsej opici, ani fromilid mi extra neposkodil - teda nemal som bolesti, nevolnosti ani nic .. len akoby mi rychlejsie travilo a skrkalo mi v bruhu pomerne stale .. ci som najedeny, alebo nie .. co sa tyka choroby, tak mi zabral, aspon sa mi to tak zda (nakolko neviem porovnat, ci by som sa za taku istu dobu vyzdravel aj bez atb) .. jedina vec bolo az neskutocne neprijemne horko v ustach - akoby som mal cely ten liek rozpusteny v ustnej dutine .. co som kompenzoval cukrikmi :)

icesy

Zdravim Vas,
takze .. obdobne .. nakolko mam velmi silny zaludok a zaludocne tazkosti nezvyknem mavat ani po tej najsilnejsej opici, ani fromilid mi extra neposkodil - teda nemal som bolesti, nevolnosti ani nic .. len akoby mi rychlejsie travilo a skrkalo mi v bruhu pomerne stale .. ci som najedeny, alebo nie .. co sa tyka choroby, tak mi zabral, aspon sa mi to tak zda (nakolko neviem porovnat, ci by som sa za taku istu dobu vyzdravel aj bez atb) .. jedina vec bolo az neskutocne neprijemne horko v ustach - akoby som mal cely ten liek rozpusteny v ustnej dutine .. co som kompenzoval cukrikmi :)

majkaz

kocky, neberte to svinstvo. mne z neho bolo neskutocne zle od zaludka, celu noc som presedela nad zachodom a mala som pocit, ze si vyvraciam vlastne creva...

Borka2608

Ja prave uzivam Fromilid. Mam hrozne krce v bruchu z toho vzdy asi hodinu po uziti. Idem ho vysadit a vypytam si nieco ine. Dakujem vam,ze ste sa podelili o info k tomuto lieku. Vazne viac skodi ako pomaha...

akinom007

ja som ho brala viac krat. mal u mna neziaduce ucinky rovnake ako KAZDE jedny antibiotika -po dobrati nasledne MYKOZA a ZAPAL DUTINY USTNEJ taky co si museli z jedneho zuba vytiahnut nerv.
Inak to sa mi stava po kazdych antibiotikach

Veronika1111

po tyzdni mi uz nie je az tak zle.. ale stale uzivam pankreolan a aj probiotika tak sa uz dufam casom dostanem uplne dokopy.. ale fromilid uz nikdy viac

kachiqua

mne bolo z Fromilidu tak zle, ze som si myslela ze som fest chora....nedokazala som ho ani poriadne dobrat
radsej vylezat, pokial sa da

kachiqua

mne bolo z Fromilidu tak zle, ze som si myslela ze som fest chora....nedokazala som ho ani poriadne dobrat
radsej vylezat, pokial sa da

Lulu2011

ja by som zazalovala toho, kto dal tieto lieky do obehu, s atb nemam problem, ale tieto boli priam desive. Nielen, ze mi vobec nepomohli, kaslala som este 2 týždne po dobrati ako tuberak, ale mala som z nich psychicke problemy, uzkosti, des, no nieco strasne a mam pocit, ze mi dobre neurobili ani na oblicky :( nikdy viac, co som citala tak nikomu na chorobu nezabrali, ani neviem na co su na trhu, asi len na zarabanie farmaceutických spolocnosti