divne stavy pri zaspavani,prosim pomoc

Príspevok v téme: divne stavy pri zaspavani,prosim pomoc
gabikaZZ

ahojte pokusim sa opisat moj problem....uz dlhsie mavam v noci dost hrozne stavy pri zaspavani..doteraz som ich ale mala tak ze uz som bola fakt polo v spanku takze rano som iba vedela ze to bolo neprijemne a dalsia blba noc za mnou ale neevdela by som to popisat co sa dialo...ale vcera sa mi to stalo uplne pri vedomi.....proste normalne som si lahla ze idem spat,rozmyslala som nad niecim a zrazu z nicoho nic totalne sa mi zacala krutit hlava takym zvlastnym sposobom akoby moj mozog robil kotrmelce ...je to hrozne,v momente ked to zacne sa strhnem otvorim oci a zacne mi bit srdce o dusu tak sa potom ukludnim ale dost sa aj bojim a opakuje sa to...strhavam sa a opakovane sa mi toto stava normalne az potom mi je z toho aj od zaludka zle...akoby cela som sa krutila.....fakt zvlastne stavy alebo inokedy je to menej intenzivne a akoby som len niekde padala ale nie toto typicke ked zaspavate a zrazu sa strhnete lebo sa vam prisnilo ze odniekial padate...to poznam ale toto je ine neviem ani ako to opisat :-/ niekedy je to krutenie akoby som na mori bola a velke vlny bola....no proste je to hrozne a neviem co to moze byt...neviete nahodou niekto co to vobec je??

Adamko098

Ja mám ten istý problém mám 17 Rokov a teraz je napríklad 6:40 a ešte som nespal tiež mám tie iste pocity a neviem z akého dôvodu niekedy mi len tak z ničoho nič zostane strašne zle divný pocit na hrudi a mám pocit že sa niečo stane tiež keď ležím v posteli.

Janka 1305

Ahoj Gabika,máme presne tvoj problém s našim synom,takže presne viem čo prežívaš.Ja už neviem ako mu pomôcť.Tiež pije veľmi veľa tekutín,kontroluje sa či mu bije srdce a každý večer sa to opakuje.Dávali sme mu aj Sedália-sirup homeopatický.Čo pomohlo tebe?Koľko máš rokov?

bibi123

gabikaZZ-no ten ocinov kolega behal po vysetreniach ako blazon asi polroka, lebo nevedeli prist na to, co to sposobuje... tak skus neurologovi povedat hypotezy z tohto fora, aby si ho pripadne na pricinu naviedla(lebo pokial sa s tym lekar este nestretol, nemusi ho to napadnut...)

gabikaZZ

nemavam praveze :-/ ...ale na tyzden v piatok planujem ist k neurologovi lebo cez tyzden budem zase na intraku,skola a tak...tak uvidime...a takisto mamka spominala nejakeho ludoveho liecitela na orave ze oni si vraj vedia so vsetkym dat rady a uz mu aj volala a spomenula tieto veci a vravel ze to moze byt chrbtica tak dufam ze to bude ono a pomozu mi lebo je to naozaj hrozneeeeeeee ani teraz nechcem ist spat lebo sa toho bojim :-/

marika56

Mne sa to tiež stalo asi 2x pri zaľahnutí do postele - ešte som nespala, keď sa mi zdalo, že sa mi hlava nadvihla a klesla späť na vankúš, ako v nejakom spomalenom filme - v tom čase som si to nevedela vysvetliť, bála som sa, čo to je a až teraz ma napadlo, že v tom čase som mala
veľké problémy s platničkami. Takže sa prikláňam k názoru bibi123.

gabikaZZ

teraz som pozerala trosku tu astralnu projekciu na googli a nasla som tam navod ako sa do toho dostat a je tan strasne vela krokov co clovek musi robit a ja ani jeden nerobim....proste ja si normalne lahnem na bok a snazim sa zaspat a tam v tom navode fakt bolo milion veci co treba urobit takze sa mi to nezda dufam ze to nieje to

gabikaZZ

presne moze byt....streamer ale co to je vlastne ta stralna projekcia? lebo na wikipedii to je tak divne vysvetlene mna to skor desi ze z toho zosaliem alebo neviem...cez den som v pohode ale v noci ked mavam tieto stavy fakt sa bojim normalne ze mi z toho sibne alebo co......ale ja nikde "necestujem" alebo ako to tam bolo popisane proste mne len sa vsetko divne toci.......a pochybujem ze zaspavam prilis uvolnena..praveze som napata z toho ze sa bojim ze to zas pride .....uz nepamatam kedy som sa dobre vyspala...vstavam bezne o 12 a znicena jak pes...ked ma budia o 8 ledva si to pamatam ze ma niekto budil proste amen tma........streamer preco sa o to pokusas je to na nieco dobre? lebo ja sa toho skor bojim :-/ ........a bibi dakujem pekne asi zebhnem naozaj aj za tym neurologom