Ako premocť hlad ? A ako sa prekonať ?

Príspevok v téme: Ako premocť hlad ? A ako sa prekonať ?
Truffla

Ahojte !
Snazim sa schudnut no jednoducho sa neviem ovladat... Uz som zufala !!! Mam dietu, kde nesmiem prve tri tyzdne jest zemiaky ryzu cestoviny.... ale ja to aj tak nedodrziavam.. mam vylucit vsetko sladke no nejde to... To co robim je normalne obzerstvo, prosim, Ako vydrzat ? Ako jednoducho si povedat nie ... chudnes hotovo - vydrz ! Ked ja svoje telo nenavidim... ale pozrem sa na seba alebo idem na vahu tam je kilo hore a ja si idem dat cokoladu... ja uz nevladzem ako ?

DAKUJEM

miskovicka69

netreba jest malo, treba jest v kalorickom deficite, ale to pokial sa do toho niekto nevyzna, tak to takto vyzera..

OdpadskaKrajina

Treba sa hýbať lenivci a nie držať nezmyselné diéty :D aj tak nemáte žiadnu vôľu :D a hej, radšej vynechať večeru, alebo zjesť fakt len málo...

Horor

Vynechať raňajky? Nie náhodou večera sa má vynchávať? Ja som tak počul všade. Pred spaním 4 hodiny nejesť hovoria tiež. Ale silná vôla keď neni tak koniec. Týždeň dva som odolával a potom bum dvojlitrová coca cola dole na jeden šup. Jojo efekt.

martinmlm

Horor.......
v skratke dvoma slovami "Vynechaj raňajky."

Ak chceš isť do hlbky, tak si preštuduj pojem "prerušovaný pôst" . A keby si chcel ešte hlbšie, tak niečo o práci s energiou / či.. tchi...éter.../

martinaZV

No ja sa premaham tak, ze si idem radsej lahnut do postele :D To uz sa mi potom z nej nechce vstat a zbytocne nepcham do seba hluposti.

Horor

Teoreticky som aj poradiť prišiel lebo logické že kto nemá čo do úst určite tučný nebude. Ale vlastne nadpis témy ma zaujal to "ako premôcť hlad" takže v skutočnosti som si po radu prišiel lebo ma zaujíma ako premôcť hlad ale v takom zmysle že nemám čo do úst a ako vydržať to hladovanie? Lebo som čítal že človek keď je hladný začne byť podráždený atď. a ja musím normálne fungovať aj napriek hladu aby som nespadol do depky alebo čojaviem čo aké následky to môže mať... Takže moja otázka je ako vydržať hladovku nie to ako ju dodržať.

netyla1

hladovanie zmysel nemá, keďže telo sa dostane do deficitu a všetko si začne ukladať, aby neostalo úplne bez energie

Horor

Málo zarábať, mať kopec dlhov, chodiť k zubárovi a na jedlo už nezostane. Ani ja si neviem rozkázať, nemám pevnú vôlu a keby som mohol tak žeriem ako prasa... Ale chudoba je zaručený recept. Nazval som to že Africká diéta. Veď v tých chudobných krajinách kolko vidíte obéznych ľudí? A u nás už sú aj deti obézne viac ako polovica. Lebo máme prístup k jedlu to je problém. Chudobní afričania tú možnosť nemajú. Takže režijné zaplatiť musím inák by ma vyhodili z bytu. Autobus do práce musím zaplatiť inák by som sa do práce nedostal. Keď ma bolí zub s tým sa nedá čakať takže k zubárovi tiež musím ísť lebo to neni ako nádcha že samé prejde. Tým pádom už na potravu nezostane ale pitný režim je dodržiavaný poctivu lebo vodovod je všade po ruke. Aj sa odporúča pri hladovaní veľa piť vody.