Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.

Príspevok v téme: Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.
milena6

Nemozem tomu uverit,uz druhy den sa spamatavam,ale stale nic. V pondelok poobede,ked som si musela z prace odskocit domov kvoli niecomu co som zabudla,nacapala som manzela doma s nejakou zenskou. Milovali sa v posteli v ktorej ja spavam kazdu noc. Nevidel ma ani jeden. Tu zensku som nevidela dobre,ale mam pocit,ze ju nepoznam. Nemozem tomu uverit, sme spolu uz 8 rokov, ako manzelia 4-ri, momentalne som v siedmom mesiaci tehotenstva. Konecne sa nam po rokoch podarilo babatko a on nam spravi toto? Nerozumiem tomu. Co mam robit? Nic som mu nepovedala,bojim sa, ze sa zrutim. Chcem mysliet na dieta a nestresovat sa,ale to sa neda. Poradte mi niekto, prosim. Milena.

elsa5.5

to nie je žiadna blbosť veverka,či okamžite na druhý deň,áno ako tu niekto napíše každý reaguje nejak,ale ona nijako...

ververeka

kazdy je iny, kazdy reaguje inak. to ze "kazda jedina by reagovala" niekto napise, je uplna blbost.
a to ze napises niekomu v takej situacii ze "si hlupucka" povazujem za uplnu ubohost.
je to jej vec ako reagovala, je to o povahe, tak tu nikoho neurazajte.

bibba

tak ho podved aj ty, aby sa ti aspon trochu ulavilo... hadam si on nebude uzivat a ty sa budes trapit... boze.
len skoda, ze si tehotna, keby si nebola, by to bolo jednoduchsie sa rovno rozviest, ak sa ti znechutil. alebo s nim este xces byt? viem, ze to asi velmi boli. ale tvoj muz nie je jediny, ktory podviedol manzelku alebo frajerku, nie si vtom sama, taketo veci sa bohuzial deju uplne bezne...

elsa5.5

za čo ty by si sa mala hanbiť?on je tu ten čo sa má od hanby prepadnúť,s takým mužom by som si ja po takom niečom do jednej postele neľahla,to snad nemyslíš vážne a dokedy sa chceš hrať na to že si nič nevidela,vylož karty na stôl nič neututlávaj nehľadaj pre neho výhovorky,to mi nehovor že len tak bez slova sa s ním bavíš ako by sa nechumelilo,nie to sa mi nechce veriť,alebo presviedčaš samu seba že to nie je pravda,možno to ani nebol tvoj muž že?to len nejaký prízrak,alebo požičal kamarátovi kľúče a bol tam s nejakou ženou no vysvetlení sa nájde milion ked si človek nechce priznať pravdu.....,tu ide o to že každá jedna žena by nejako reagovala.....

bibba

nehnevaj sa ale co si si myslela o zivote... ze jeden clovek ti bude verny 50 rokov? take casy su uz davno za nami.

milena6

Nesedim za internetom pol dna, bohuzial nemam tolko casu ako niektori. Pracujem a volneho casu mam malo a ked som doma,tak nechcem chodit na tuto stranku, nepotrebujem aby si moje vylevy precital manzel.

Skor som si ja chcela precitat vase nazory a skusenosti. Nepredpokladam,ze by niekto prisiel s nejakym zazracnym riesenim a vsetko by bolo zrazu dobre. Proste chcela som to zo seba dostat von aspon takymto sposobom. Nikomu zo svojich blizkych som to nepovedala, ani rodine, ani kamaratkam,proste nikomu. Hanbim sa. Nedokazem to zo seba dostat. Vacsinu casu venujem praci, aspon na to potom nemusim tolko mysliet.

A uvediem to na pravu mieru. Nie je to take vytuzene dietatko ako si vy predstavujete. Mam 29 rokov.Ako som spominala s manzelom sme spolu osem rokov. Zacali sme spolu chodit ked som mala 21, vtedy som este len studovala na vs a hoci nam to klapalo, dieta som nechcela kvoli skole. Povedali sme si, ze potom ked dostudujem. Lenze po skonceni skoly sa nam nejako nedarilo, tak som sa sustredila na karieru. Odvtedy sme tomu nechavali volny priebeh a az teraz sa postastilo. Uz ked sme spolu len chodili,tak sme sa bavili o tom, ze by sme chceli mat aspon dve deti, vymyslali sme ake im potom dame mena a pod. Proste vzdy sme vedeli,ze deti chceme mat, ale nechavali sme tomu volny priebeh. Nemozem povedat,ze parkrat na mna neprisla depresia,ze stale nic, ale nejak extra sme to neriesili, ako vravim nechavali sme to na nahodu. Takze tak je to s tym nasim vytuzenym dietatkom.

kiki :D

milena6...ak sa s nim o tom neporozprávaš, manželstvo ti dlho nevydrží..každý vie, že najdôležitejšia vo vzťahu je komunikácia

jaanna

ved ona videla topanky na chodbe-tak isla potichucky-stacilo jej,ked odchylila dvere-milenci boli zaujati sexom ,,,,neratali s tym,ze ich můze niekto vyrusit-kedze ona v tom case bola v praci...,len si pre nieco odskocila domov...

bobi

nesedi mi na tom prispevku to, aby si manzel milenku tahal domov, to po prvé, a po druhé, ako ze ta manzel nevidel, to ty si ich videla a oni teba nie, to ako si vosla dnu, ako duch?

velmi nepravdepodobné, ze je to skutočné.
skor vymyslená téma.