Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.

Príspevok v téme: Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.
milena6

Nemozem tomu uverit,uz druhy den sa spamatavam,ale stale nic. V pondelok poobede,ked som si musela z prace odskocit domov kvoli niecomu co som zabudla,nacapala som manzela doma s nejakou zenskou. Milovali sa v posteli v ktorej ja spavam kazdu noc. Nevidel ma ani jeden. Tu zensku som nevidela dobre,ale mam pocit,ze ju nepoznam. Nemozem tomu uverit, sme spolu uz 8 rokov, ako manzelia 4-ri, momentalne som v siedmom mesiaci tehotenstva. Konecne sa nam po rokoch podarilo babatko a on nam spravi toto? Nerozumiem tomu. Co mam robit? Nic som mu nepovedala,bojim sa, ze sa zrutim. Chcem mysliet na dieta a nestresovat sa,ale to sa neda. Poradte mi niekto, prosim. Milena.

Romi321

Tiez som zistil neveru manzelky. Bolo to tazke, nespal som pomaly mesiac, nevedel co robit. Urazila sa ze ju podozrievam, opovrzlivo, proste ziadna ucta-bol som nic pre nu. Skusal som robit "lepsieho" vo vychove, doma aj v posteli. V praci som si skratil uvazok. Vysledok ziadny-iba ponizenie. Vobec som nevidel riesenie pomstit sa. Agresiu kontrolujem, pri hadke dostanem po papuli len ja. To vsak boli ovela menej. Teraz po 4 rokoch, chcel by som odist, rozist sa. Uz si neviem predstavit ako vztah napravit. Som na to aj tak sam. Nejde to vsak, pretoze ked sa mi dcerka hodi okolo krku a povie: Lubim ta, si najlepsi tata na celom svete! Bojim sa toho, ak sa rozideme, ze nebudem moct dalej byt s dcerkou. Milena6, tebe by som vsak odporucil rozist sa ak naozaj nepocitis ze si ta vazi a lubi ta. Srdce ti napovie. Tebe dieta zostane a ty rozhodujes ako potom dalej budete zit.

Sellina20

Ja by som mu to nikdy neodpustila! A nema vyznam s nim zotrvat kvoli tehotenstvu a dietatu. Iste to nebolo prvy ani posledny krat. A dietatu sa aj tak nebude zit dobre v takom neuprimnou a nelubostnom zvazku. Ja som nedokazala odpustit zial ani svojmu otcovi, ked sa po 20 rokoch manzelstva zalubil a odisiel, nie to este keby mamu pravidelne podvadzal len tak, aby si uzil. Kasli nanho, naco ti je pokrytec. Ako otec nech s tebou v kontakte ostane, ved to aj musi, ale ako muza by som ho poslala niekam do... velmi daleko!

abc 123

Ach je to ťažké,ale božie mlyny melú pomaly a isto. Nečaká ho nič dobré.On to urobí aj tej druhej-pôjde za treťou.Buď rozvážna, aby si zo stresu predčasne neporodila,teraz je dieťa prvoradé.Udržuj svoje zdravie,dobre,že si to aspoň tu dala von zo seba.Odpustiť sa dá,ale neda sa zabudnúť.Ja by som mu neodpustila.Drž sa a píš,tu máš veľkú podporu.Nič ho neospravedlňuje,lebo je človek a nie zviera.Má sa ovladať.Drž sa v zdraví.

elsa5.5

každý sme iní,niekto tu situáciu jednoducho potrebuje riešiť!niekto takú situáciu potrebuje prečkať aby sa na všetko zabudlo a znova sa išlo dalej to je prípad mileny zakrývať si očká pred realitou...,,ale hovorím každému ako vyhovuje...

bellinka

FUUUHA ...zabila by som ho !!! Milena, drzim ti palce aby si to lahko a bez zdravotnych komplikacii prezila a vsetko dobre :))

Ema 1234

Laurina, ano, povaha je povaha. Zbrklé riešenia sa však často oľutujú. Robiť radikálne rozhodnutia v sekundách bez toho, aby bol čas zvážiť dôsledy, nemusí dobre dopadnúť. Kafik to veľmi dobre popísala. Človek vtedy nevie čo robiť. Najčastejšie ho napadne kopírovať nejaké scény. Čím viac rozruchu, čím viac afektov, tým lepšie!!! Ja si to nemyslím.