Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.

Príspevok v téme: Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.
milena6

Nemozem tomu uverit,uz druhy den sa spamatavam,ale stale nic. V pondelok poobede,ked som si musela z prace odskocit domov kvoli niecomu co som zabudla,nacapala som manzela doma s nejakou zenskou. Milovali sa v posteli v ktorej ja spavam kazdu noc. Nevidel ma ani jeden. Tu zensku som nevidela dobre,ale mam pocit,ze ju nepoznam. Nemozem tomu uverit, sme spolu uz 8 rokov, ako manzelia 4-ri, momentalne som v siedmom mesiaci tehotenstva. Konecne sa nam po rokoch podarilo babatko a on nam spravi toto? Nerozumiem tomu. Co mam robit? Nic som mu nepovedala,bojim sa, ze sa zrutim. Chcem mysliet na dieta a nestresovat sa,ale to sa neda. Poradte mi niekto, prosim. Milena.

angela85

ja nie, az prilis mam rada samu seba, ale ja verim tomu svojmu a milujem ho a viem ze aj on mna teraz, neviem co bude v buducnosti, ale neveru by som nedokazala trpiet a nedokazala by som to tak preglgnut ako ty, som az prilis otvorena a neviem sa pretvarovat

milena6

Teda mam pocit,ze ma nevidel. A ak videl,tak to skryva velmi dobre, lebo sa tvari, ako keby sa nic nestalo. Mozno to znie divne,ale neboli ku mne otoceni tvarou.Okrem toho, hned ako som prisla domov mala som pocit,ze sa nieco deje. V predsieni boli dva pary topanok,jedny jeho, jedny zenske,mala som zly pocit z toho,tak som sla potichu a dlho som hladat nemusela.

Vazne neviem,co mam robit. Ani neviem,ci sa s nim chcem o tom rozpravat. Ked to v sebe dusim,lahsie sa mi tvari ako keby sa nic nestalo.

Odpustili by ste neveru?

vsevedka

milena6, tak toto je jedna z najtazsich tem, pre radenie. Inac podla mna si zareagovala vynikajuco, ako inteligentna zena. Ved predsa nema vyznam robit sceny. A to, co tu radia, ze takto by si mala dokaz pri inflagranti, no nvm. Tu dokazov netreba, ak by si sa to rozhodla ukoncit, ved videla si, co si videla..

Nevera je zial dnes casta a v nasej spolocnosti, uz skoro aceptovatelna. Je mozne, ze bola len za ucelom sexu, kedze ty si tehotna. Teda je mozne, ze islo o jednodo, dvojrazovu bokovku, ale tiez niekedy muzi dokazu pestovat paralelne vztahy-zit dva zivoty. V tom by som uz ja videla rozdiel.

Pokial si ochotna neveru prijat a akceptovat, mozes vas vztah zachranit, ale je to z tvojej strany o velikanskej POKORE!!! Ale deju sa aj taketo veci a chlap sa citi zahanbenbeny, prehodnoti svoje konanie a sam sa rozhodne, kde je jeho miesto.

S tym, ci mas ist s bubnom na zajace nie som si ista, teda nvm, ci sa mas priznat, ze si si pristihla. To by zalezalo od psychickej vyspelosti tvojho manzela, ako by reagoval. Ak sa nepriznas, mas sancu sama si overit, ci je ich vztah vaznejsi, ak mu povies pravdu, je mozne, ze ak bude chciet v tom pokracovat, bude si davat vacsi pozor a nabuduce to bude robit sofistikovanejsie a skrytejsie. Mas teda moznost vybrat si, ale rozhodnut sa musis sama.

Inac myslim si, ze ked sa s tebou roky snazil o dietatko islo mu skutocnone o zalozenie rodiny a tato bokovka, tento ulet nebol dopredu nejako specialne pripravovany, proste sa to jednoducho stalo. Takze ak chces,aby tvoje dieta malo od narodenia otca, musis sa pokorit, vela toho preglgnut a ak budes vidiet, ze vas vztah nie je uprimny a nema cenu, vzdy ho mozes ty radikalne ukoncit. Navyse moze babatko vas vztah aj utuzit, ale rovnako moze nastat pravy opak, ak je lahkovazny on, zisti, ze je to to aj o povinnoastiach, ustupkoch, pomahani s vychovou a pod. a vtedy sa ukaze jeho prava tvar a on sa rozhodne sam cuvnut.

Ak ho vsak teraz odkopnes, uz nikdy nebudes nmat sancu zistit akym by bol pre tvoje dieta otcom.

kristina 33

to,ze o tom akoze vie a nepovie mu,bohuzial chapem,su situacie,ze o milenke na 90% viete,ale ani neviete ako to povedat a kedy,lavne v tehotenstve a s malym mimi to dava zmysel-zazivam na vlastnej kozi asi..:/ale to o tom prepade priamo v spalni..hmmm...prilis filmova scena alebo hlupy manzel

nathália08

ja by som mu povedala pravdu,
kto bola tá žena vtedy a vtedy .....???
stratil by reč,a hanbil by sa že až.
a potom mu dať čas nech sa rozhodne,či pre milenky alebo pre teba s malinkým...

goccia

este stale si mu nic nepovedala? ja myslim, ze by si mala povedat, ze o tom vies, odist k rodicom a nezostavat v tom prostredi. a nech sa prejavi, co vlastne chce.

milena6

Neviem si predstavit,ze by som ho konfrontovala na mieste. Som dost precitlivena a od kedy som tehotna tak duplom. Isto by som sa tam zosypala. Obidvaja sme chceli dieta poslednych par rokov, bavili sme sa o tom uz vtedy ked sme spolu chodili, lenze vtedy som bola este len na vs a potom sa nam nejak nedarilo. Ale teraz uz pochybujem,ze ho chcel.

goccia

mne sa cosi na tom prispevku tiez nezda:

1. ona ich oboch videla a oni si ju vobec nevsimli

2. teraz to drzi v sebe a nic manzelovi nepovedala

3. naviac je v 7. mesiaci tehotenstva a este aj dlhodobo vytuzeneho