Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.

Príspevok v téme: Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.
milena6

Nemozem tomu uverit,uz druhy den sa spamatavam,ale stale nic. V pondelok poobede,ked som si musela z prace odskocit domov kvoli niecomu co som zabudla,nacapala som manzela doma s nejakou zenskou. Milovali sa v posteli v ktorej ja spavam kazdu noc. Nevidel ma ani jeden. Tu zensku som nevidela dobre,ale mam pocit,ze ju nepoznam. Nemozem tomu uverit, sme spolu uz 8 rokov, ako manzelia 4-ri, momentalne som v siedmom mesiaci tehotenstva. Konecne sa nam po rokoch podarilo babatko a on nam spravi toto? Nerozumiem tomu. Co mam robit? Nic som mu nepovedala,bojim sa, ze sa zrutim. Chcem mysliet na dieta a nestresovat sa,ale to sa neda. Poradte mi niekto, prosim. Milena.

ververeka

ale ved nie kazdy je na internete stale. su ludia co maju net len z prace a pozru sa tam raz za den ked im vyjde cas. a asi sa potrebovala vyrozpravat a precitat si reakcie a nie tu pisat vylevy.
kazdy je ina povaha, to by si mala brat naozaj do uvahy.

nathália08

všimla som si,že na to že Milena má velky problém,je tu na tejto téme velmi málo-a to je doma,alebo????
je to naozaj skutočný príbeh???
Ja ked som mala problém,som tu bola zavesena stále,a čakala na pomoc od ľudí na tomto fore,ona napíše poobede jednu vetu,a to je celé-no je to ozaj čudné-čo robí celý ten čas,??

bibi123

milena-na Tvojom mieste by som zobrala sekacik na maso a sekala by som vsetko, co by mi prislo pod ruku, az kym by ma neodviedla policia:O))) podla mna Ta ta dusena bolest znici, cim skor sa s nim o tom porozpravas, tym skor v Tvojom vnutri nastane klud. Je to nezavideniahodna situacia, preto Ti drzim palce, aby si nasla v sebe silu a prekonala danu situaciu. Pokus sa nestresovat kvoli babetku.

ta3

odhalena nevera vzdy boli, ked je zena prave tehotna, boli to pravdaze mnohonasobne viac, keby si nenosila jeho dietatko, jednoznacne by som poradila rozvod, no teraz si musis velmi dobre premysiet co spravis, lebo sa nebudes rozhodovat uz iba za seba, teraz si zodpovedna uz aj za osud dietatka, ktore sa coskoro narodi, mala by si aspon trochu poznat manzela, jeho city k Tebe, jeho moralne zasady, jeho charakter, ak sa jedna len o jednorazovu neveru a je to clovek, ktory by si vedel vazit to, ze mu odpustis, ja by som mu este sancu koli dietatku dala, ved rozviest sa mozes aj pozdejsie, ak zistis, ze predsa nema vyznam, aby si s nim ostavala, svoje zistenie si rozhodne nenechavaj sama pre seba, ved to najhorsie uz mas za sebou, porozpravaj sa s nim o tom podla moznosti bez emocii a uvidis ako bude reagovat, jeho reakcia Ti pomoze sa lepsie rozhodnut, good luck

jajka001_

no ja by som nevydrzala byt ticho. ja som vzdy vsetko riesila hned. ako to mozes v sebe dusit? ak mas nejaku taktiku, ok, ale dufam ze nemienis drzat hubu a krok. len aby bol klud. lebo on vazne rozvratil vas vztah a uz to nebude ako predtym aj ked sa budes pretvarovat. lebo TY o tom vies. ved sa musis chovat k nemu inak. ved to na tebe MUSI vidiet ze si nestastna.

Deria

v kazdom pripade to nenechavaj nedoriesene! ked si zvladla ten sok, zvladnes mu aj povedat, ze vies, ze ti bol neverny a aku bolest ti sposobil. uvidis, ako bude reagovat. ak bude velmi lutovat, povedala by som mu, ze potrebujes cas a nevies este, ci s nim vobec zostanes. drz si odstup a nechaj ho, nech si to vyzerie az do dna. tym ziskas cas si vsetko v hlave usporiadat. v prvom momente by ma tiez napadlo urobit koniec. ale pockaj, ako sa to vyvinie. ak by si mala s nim zostat, bude ti musiet najprv mnohokrat dokazat, ze mu skutocne na tebe a dietatku zalezi a bude musiet o tvoju lasku bojovat. inac to nevidim dobre.

lucia.a

Milenka!
Neviem Ti poradit, na to som prilis mlada a celkovo, netrufam si. (prve co ma napadlo ze by som ho normalne zabila, alebo aspon zbila, alebo neviem, proste ublizila mu ako sa da, preto ten sucit s Tebou, lebo si viem predstavit ze Ty sa proste MUSIS ovladat, koli manzelstvu, dietatu...)
Ale musim ti nieco povedat, neda mi to. Strasne strasne s tebou sucitim, prajem Ti zo srdca vela sil! A vela stastia do zivota aby si sa spravne rozhodovala...

milena6

Neviem, vazne neviem co robit. Chcela by som vediet,ze ci to bola len nejaka bokovka, keby ze hej, tak mozno by som sa nad to dokazala nejako povzniest. Ale ako to zistim? Nemam guraz sa ho to pytat.