Monitor 2011 na 25% z matiky - psychicky na dne

Príspevok v téme: Monitor 2011 na 25% z matiky - psychicky na dne
bugina

čaute ako isto viete tento week sa pisal monitor..ja som sa nanho učila cele prazdniny všetko som si opakovala prepočitala atd.Ale zlyhala som...25% z matiky ??? 5 z 20 prikladov dobre ? Znamku z matiky mam stale 2.Moje predstavy o Obchodnej akademii,su fuc.Neverim že sa tam dostanem s takymto vysledkom.Znamky z ostatnych predmetov mam same 1-2.Ach..

KOKETNIKHOWA

Ahoj. Ja som robil monitor pred par rokmi (4 ? ). Ono je to totalne blbost, na ziadnej strednej to neberu do uvahy, beru vsade kazdeho aby mali prachy. Nic sa ty neboj, matura bude horsia :) A celkovo skola je blbost, pozri sa aki tupci z nej vychadzaju - vrazdia, podvadzaju, klamu, atd atd. vsetko negativne :)

učka

Ahojte,nestresujte sa zbytočne,dôležité je zdravie a to ,že to máte za sebou.Neviem, či by pán minister ten monitor urobil.???Učiť sa treba celý život.Držím všetkym palce,aby sa dostali kde chcú.

bugina

druha trieda mala z matematiky max 20%.. ale to sa tam nikto nepripravoval a ja všetok voľny čas som premarnila nad knižkami a ešte aj taky je vysledok...čo som si počitala ostatne monitory aj 2010 tak som mala 90% ..proste 60min a 90% ale toto ma dorazilo ... ach jo ešte stresujem že ani prijimačky nezrobim a som v

nnnn

a ešte.. ja ked som robila monitor...... tak som spravila zo sloivny na 47% a z matky na 68%........ teda bohvie čo to nebolo... nezobrali ma hned.... ale na odvolanie ma zobrali :) a teraz už som 4-táčika... učim sa na 1-2 a bola som aj vyznamenaná :) a tí čo mali väčšiu úspešnoť na monitore sa učia na 4.... a ledva prechádzajú :) uričte si podaj potom odvolanie a odkiaľ si? ja chodím do HC..na OA... atu by ťa zobrali na odvolanie ;)

jjaaaa

neviem preco robite vedu s toho ze ste nenapisali monitor z matematiky ja nemam OA a pritom mam rovnake predmety ako su tam a dokonca na maturite mam 12 predmetov s ktorych budem robit MO teraz ta vezmu na hocjaku skolu aku len chces ved aj na gympel beru 4-5 tak s toho nerob vedu a ber to ze je to iba stres

lionesssssss

aj ja som mala 5 príkladov z 20 z matiky na monitore :D ale pred siedmymi rokmi... a teraz si veselo študujem vysokú školu...

len je fakt, že vtedy monitor robili len tí čo sa hlásili na gympel a bralo sa to asi na 10% škôl z celého Slovenska...

zrejme teraz je to väčší prúser... tých 25 % ...

mrzí ma to...

JERSEYS

Ja čo chodím na OA tak celá škola je čistá matika, samé štatistiky...neprikladá sa veľká váha matike čo je pravda ale na druhej strane bez matiky to nejde.
A zo žiadnej školy nebudeš tak vedieť účto ako z OA takže...pretože tam sa ide do riadnych hĺbok, teda aspoň my preberáme aj dosť zložité veci. (plán učiteľov by mal byť všade rovnaký)
A ja nechápem prečo sa deviataci tak stresujú. Teda...aj ja som sa dosť stresovala...ale všetkym školám ide len o počet žiakov. Nemajú žiakov = nemajú peniaze. Stredna škola nie je vysoká škola.Takže zoberú ťa hocikam...

nnn

ahoj :) a odkiaľ si? neboj zoberú ťa.. a nesadol ti len test.. musíš myslieť pozytívne... ja osm práve 4-táčka na OA... končím :) maturujem a poviem ti že matika......... je tu minimum.... jednoducho matika sa tuneberie tak prísne ako na gymnázium... takže tu tu matiku zvládneš :)

veves

napr. môj brácho, celý život 4-ky z matiky, na monitor sa neučil ani deň predtým, proste vôbec. Som mu vravela nech si aspoň zlomky zopakuje ale ani tašku neotvoril a má z matiky 75%:) kasli na to holka, tak mas malo percent z monitoru. myslis ze to beru naozaj do uvahy?nie. ked uvidia ze mas dvojky tak asi pochopia ze ti to moc nesadlo. oni s tym aj rataju, ze ten test zas nehovori o vsetkom. predstav si ze sa niekto 9 rokov snazi a proste jeden test mu nevyjde. blbost. ved uvidis. prihlasku si daj a ked sa nedostanes tak sa svet nezruti. pojdes na vysoku na ekonomiu. ono aj tak sa na tej obchodnej bohviecomu nepriucis. ja som chodila na dopravnu a v praci som bola na tom lepsie nez obchodaci. tiez som vedela uctovnictvo, tiez som mala predmet ekonomiu (to je vsade), strojopis, korespondenciu atd atd.

bugina

učiteľka si prefotila odpovede z papiera a tak ohodnotila :/ bojim sa že sa nedostanem na vytuženu školu ja som sa strašne dosť učila všetky monitory z minulych rokov mam prepočitane ale toto ma dostalo ;(