Horúčka u detí nad 37

Príspevok v téme: Horúčka u detí nad 37
kiki250

Ahojte. Prosím Vás poradte mi. Moja malá má teplotu 37,5. Viem že to nie je veľmi vysoká teplota, no lekárka povedala že je to už horúčka. Strašne ju bolí bruško hlavička, hrdielko, kašle, má soplíky, a sťažuje sa na bolesť nôh a celková slabosť. Boli sme u lekárky. Povdala nám že je to chrípka. Tak ostala doma, a dala jej lieky. Imuno6, paralen, hedelix, a ditustat, a tamtum verde roztok. A potom nejakých marťankov a vitamníny C na posilnenie, skrátka pri chrípkovom období. Malo by ju to do troch dní prejsť. No neprechádza, ešte to zosilnieva. Tak sme včera išli na pohotovosť lebo jej o piatej vyskočila teplota na 40. Neskôr, nám tam dali injekciu, a liek. Teplota klesla na 38.1. No bolesti, sa stále stupňujú,plače. Veľmi sa bojím, dávam jej obklady a bylinkové a detské čaje, to trochu pomôže a potom ju to začne znova veľmi bolieť. Už neviem čo mám robiť, poradte mi prosíííííím, je to súrne. Bojím sa. dakujem

kiki250

Ahojte. Ako najúčenejšie odstraňuje zápal v nohe? Doktori tvrdili, že je to z teploty, a že to prejde s čajmi. Ale nezdá sa mi to. Je na to dobrý fastumgel, voltaren a octánová masť? Prosím poradte. dik

mini250mimi

ahojte boli sme v nemocnici 3 dni je tp zapal pkuc. teraz moze p&apat lrn polievky a musi vypiť 3,5 litra vody, co je velky problem na to, ze jej nechuti. teraz má teplotu 37,5 dostala lieky a vitaminy

jaanna

zrejme moje tusenie sa naplnilo/co som skôr pisala/,ale...snimok potvrdi,ci vyluci.....aj pri zapale priedusiek su bolesti na hrudniku....