30 strúčikov cesnaku + 5 citrónov

Meggy

Vy neviete čítať? Veď 5citronov,30stucikov, 1l vody to je medicína na mesiac. Ako keby pol strucika s citrónovou šťavou na deň určite nikoho nezabije

Meggy

Vy neviete čítať? Veď 5citronov,30stucikov, 1l vody to je medicína na mesiac. Ako keby pol strucika s citrónovou šťavou na deň určite nikoho nezabije

Lukas1PP

Ja ked na mna niečo lezie tak si bežne dam aj 3 surove stručiky cesnaku naraz, mam urobenu aj cesnakovu vodku, rano si bežne davam polovičku odštaveneho cesnaku s vodou na prazdni žaludok.
Ked som počul o tomto recepte hned som vyskušal, varit to ale určite nebudem, aby som to cele nezničil, ani cedit to nebudem, nevyhodim predsa to najlepšie, dal som do mixera cely citron, 3 stručiky cesnaku, zalial trochou vody, premixoval, cele vypil a nič mi nebolo, aj stolica bola super, takže škodit to neskodi.
Teraz si idem toho urobit viac a dennu davku si dam tak cca 1 deci, nie 0,2 deci ako je v recepte, lebo ako sa vravi, v zdravom čreve zdravy červ.

modráčik

Cesnak je dost agresivny, pokial ho jete vo velkom mnozstve a casto.Dokonca moze porusit crevnu fluoru,ale existuje doplnok vyzivy,ktory okrem cesnaku obsahuje tymian,ktory ukludnuje,tobolky nesmrdia a dokonca pripravok je vyborny proti plesni, kandide, streptokokom , parazitom a je ucinny aj na vysoky tlak-dava ho do normalu./blizsie info mozem cez meil-klikni na modracik/

Joo

danielka, necitala som to co bolo pisane dole ....je to mozno to iste ,neviem .... zamerala som sa na temu co zalozila dita...
ostatne som necitala