30 strúčikov cesnaku + 5 citrónov

xdanielax

pocula som na to tiez pozitivne ohlasy.
na druhu stranu som pocula aj o zlcnikovom zachvate, takze asi ako - kto.

Ja jem strucik cesnaku ked citim, ze na mna nieco lezie, alebo pocas choroby, al. ked ma bolieva hlava.... vzdy surovy, vecer. Neviem, snad to teda neskodi :) Inak si jedlo pripravujem na cesnaku (tepelne upraveny) skoro kazdy den.

filipes57

Vyzkoušel jsem, už to piju 10 dní, česnek opravdu není cítit. Uvidím, jestli se to projeví na zdravotním stavu. Škodit to nemůže.

m25

keby mi cesnak tak hnusne neznižoval tlak a nebolela ma z neho príšerne hlava, tiež by som ho jedla furt :DD .. minule som si dala jeden stručik a cítila ho ešte dobré dva dni..uff

renee1

jajka a to píšeš z vlastnej skusenosti?? pomohlo ti to?? inak ja cesnak jem denne rano s citronom a medom. zo začiatku mi bolo blbo z neho , palilo ma v žaludku, ale to znamena , že slznica je zničená, su na nej ranky, zapaly a cesnak prelieči. znami sa dostali z mnohych problemov z toho a uz roky nie su vobec chorí a vitalni.

dazdovka666

RNG, verim, ze pred 30 rokmi si mal max tak do 5 rokov :D to su napady teda :)
Ale je pravda, cesnak neznesie kazdy. Ja mam cesnak velmi rada, s hriankami zvladnem tak 3-4 velke struciky, raz som si ale dala 1 len tak, samotny, a ostalo mi dost tazko od zaludka. Zajedenie suchym rozkom to sice vyriesilo :), ale aj tak s cesnakom opatrne.

jajka001_

POTREBNÉ PRÍSADY

5 ks celý citrón * 30 strúčikov cesnaku * 1 l vody *

POSTUP PRÍPRAVY

Citróny umyjeme v horúcej vode, nakrájame na malé kúsky. Cesnak očistíme,nakrájame na polovičky. Všetko spolu zmixujeme na kašu. Vylejeme do vody a necháme prejsť varom. Hneď odstavíme. Precedíme cez sitko a nalejeme do fľaše. Skladujeme na chladnom mieste, najlepšie v chladničke.
Pijeme denne 2 cl pred jedlom / t.j. štamprlík /. Buď ráno pred raňajkami alebo pred obedom.

Túto lacnú a neškodnú liečivú kúru by mal človek opakovať každý rok. Zápach a cesnakovú vôňu vôbec necítiť. Účinok citrónu s cesnakom sa prejaví naplno.

Odstraňuje vápnik a tuk usadený v tele a v cievach. Posilňuje srdce, upravuje tlak. Po 3 týždňoch pitia pocítite v tele príjemné omladenie. Zvápenatenie a vedľajšie príznaky,ako je zhoršené videnie alebo sluchové potiaže sa postupne zmenšujú a odchádzajú. Po 3 týždňoch kúry by mal človek kúru na 8 dní vynechať a potom opäť 3 týždne pokračovať. Potom sa dostaví prenikavý úspech.

Človek môže zase dobre spať a nemusí v noci pobehovať. Vápnik sa rozpustil. Užíva sa aj ako prevencia proti rakovine štítnej žľazy. Výsledky sú vynikajúce. Jedna pani sa vyhla operácii srdca, pretože tuk a vápnik v cievach sa po kúre rozpustil. Taktiež sa liek osvedčil pri vypadávaní zubov - paradentóze.