30 strúčikov cesnaku + 5 citrónov

xdanielax

joo - no to co si napisala je vlastne to iste, len tam je toho cesnaku menej. Ale ked hovoris ze pomaha..no mozno aj vyskusam :) Ja aj ked som "chora" tak prave nikdy nelezim, teda hej, chvilku ked som uplne polomrtva ale potom vzdy nieco idem.. a nikdy to vlastne nevylezim.

ale niekto tu spomina magnum? ..ja by som si tusim radsej dala magnum :D s mandlami. hmmm :)))))

Joo

stavu zo styroch citronov prevar s litrom vody a nechaj vychladnut
pretlac osem strucikov cesnaku a vsetko spolu premiesaj
tyzden pockaj ,kym sa zmes odlezi ,potom pi kazde rano a vecer
paaaaaaaaaci sa ti bingham :-)
(to od vojakov receptik)

magnum

Nie každý znesie cesnak.Uvedený recept je dávno známy,pamätám si jeho aplikáciu okolo roku 1956 .Pre tých,ktorí ho neznášajú je vhodná aplikácia prípravku magnumkompozitum.Vyskúšajte.Nie je možné kúpiť v lekárni.

liuska

tak toto by som neriskovala, ak si das uz viac ako par strucikov cesnaku, tak z toho moze byt bolehlav (ma velmi expanzivnu silu) a citron extramny uvolnovac. z toho nemoze vzist moc dobreho...

Joo

a nemas problem s cholesterolom ,zlcnikom ,zaludkom ....... aby som ta nedorazila :-)

pockaj ,pockaj idem pohladat .....

Joo

ano skusala som tento recept a potom ma mrzelo ,ze som nie a nie ochoriet a tak trosku si "pokrochkat" celucky pracovny tyzden v postielke ..... jasne pomaha to (u mna az moc) pretoze cesnak ma antibakterialny a antivirusovy ucinok ....... ja taktiez cesnak strkam do kazdeho jedla ,ako pise danielka ,lebo precistuje krv ,podporuje travenie a vylucuje skodlive latky z tela .........
....len ja mam trosku inaksi (FAJNEJSI) recept :-)