Krabičková dieta

LudmilaKavicka

Ja som tiez vyskusala viacero firiem krabickovych diet a ostala som pri Pohodlnej diete.
Su naozaj super, schudla som kolko som potrebovala a stale sa s nimi stravujem, lebo mi to vyhovuje.
Jedla su velmi chutne. Pri inych firmach mi jedlo po par tyzdnoch uz nechutilo. Od Pohodlnej diety beriem jedlo 4 mesiace a jedla mi stale velmi chutia.
A kurier je velmi mily a ochotny, co je tiez velke plus, lebo to uz sa casto nevidi.

Daniela_Kovac

Dobry den,

Ja som brala krabickovu dietu od jednej firmy asi pol roka.
Potom mi znama povedala ze sa stravuje cez Pohodlna-dieta.sk, tak som si popozerala recenzie na nete a na zaklade toho som si od nich objednala.
Teraz lutujem ze som pol roka brala od inej firmy, nakolko Pohodlna-dieta je ovela lepsia. Mam lepsie vysledky na vahe a jedlo je ovela chutnejsie. Takze mozem len odporucit.

Danka

Andrea.Bart

p. Statnik tak toto bol pekny pokus o reklamu.
Jedina firma ktoru ste spropagovali je Zdravestravovani.
Tuto firmu by som umiestnila tak na 4. miesto, nakolko som vyskusala 5 firiem aby som vedela porovnat a ostala som pri tej najlepsej.
Nebudem tu propagovat ktora to je ale ta co ste vy spropagovali to nieje ani z daleka a este sa maju vela co ucit od konkurencie.

Emmak

Ahojte ja si objednavam ffmenu nie je to vyslovene dieta, je to aj pre tych co cvicia a chccu sa zdravo stravovat, kalorie vam upravia na mieru, maju velmi chutne jedla a pecu aj zdrave kolace, som spokojna

freduska55

podla mna nie je nic lepsie ako domaca strava..aj ked si zajednate nejaku krabickovu dietu kde mate istotu ze je to cerstve a ako to je pripravene? nikde!

Julka87

Cauko.
Ja som zacala pred 2 tyzdnami brat od Pohodlna-dieta a zatial super. Velmi mi to chuti a 3 kila som schudla. Tesim sa moc a aj sa dobre citim odkedy sa ich stravou stravujem.

Anina67

Moje kolegyne vycalovali 200 ecka, ked som videla to jedlo sa mi zaludok obracal... To jedlo malo aso tak tretinovu cenu, damy ak sa naucite kaloricke tabulky,tak budete jest a chudnut a do toho nejajy pohyb a vybavene.. Na obezite vela ludi bohatne...