Krabičková dieta

akz

Dobrý deň. prosím Vás vie mi niekto poradiť. Chcela by som začať s krabičkovou dietov, lenže som z Púchova a zatiaľ na webe som zistila, že na rozvoz Púchova je len jedna firma, a to www.krabickovadieta.sk.

Chcela by som sa poradiť. Existuje aj iná odporúčaná firma na rozvoz do Púchova? A ak má niekto skúsenosti s hore uvedenou firmou, je spoľahlivá a chutná?

ďakujem za príspevky

akire

Ahojte,
je tu vela odporucani a vsetky z nich som vyskusala.aj tie, ktore tu niesu spomenute. mna vsak najviac zaujali fitness food menu. maju super pristup a po otazke ci schudnem ma zastavili a poznamenali, že nemajú radi tento výraz.vraj garantujú iba zdravú redukciu tukov.mne vsak ich strava nezaberala tak som ich kontaktovala. oni ma odporucili na meranie BMR a nastavili jedalnicek primo na mna a upravili kJ a podiel sacharidov a tukov ci co. Vtedy sa konecne zacalo darit a ja som v pase isla dole 4cm za 3 týždne.Urcite sa s nimi skuste poradit. Myslim, ze vedia co robia.
Erika H.

renata 1

Ja som sa vždy snažila jesť zdravo, skúšala hoc aké recepty a diéty ešte v puberte, čím som si spomalila metabolizmus. Zdravému životnému štýlu a fungovaniu sa venujem už dlhé roky, len keď mi pred pol rokom zistili intoleranciu na laktózu a lepok, tak nebolo pre mňa ľahké si zrazu variť inak. Nepoznám ešte toľko receptov, ktoré sú bez toho a prostredníctvom Pohodlnej diety ich aj objavujem, veľa vecí som nevyskúšala a myslela si, že robím dobre. Kolega mi odporučil krabičkovú stravu a ja som spokojná.
Ja meniť určite nebudem ;)
www.pohodlna-dieta.sk
Vážim si taktiež Ich prístup, čo považujem za veľký bonus.

Prajem veľa úspechov a spokojných zákazníkov, ako som aj ja.

addula

Ahojte. Po vyskusani troch najlepsich firiem krabickovych diet je podla mojich skusenosti cislo 1. Pohodlna-dieta.sk . Vysoka kvalita jedal a pristup hovori za vsetko.

ninamichaela

Ahojte baby,
ja som vyskusala uz vela firiem ale najlepsia dohoda bola a aj najviac chutila z ffmenu.sk. nemam rada cibulu a hrasok a stacilo povedat kurierovi a uz som ju v jedle nenasla.a rozvoz maju zadarmo.

Katka321

Ja som skúšala chvílu od www.my-food.sk a vraj sú to tí istí ako www.dieta-rozvoz.sk a úplny Grc. Prístup kuriéra otrasny, arogantny človek, ktorý ledva pozdraví. Krabičky boli zaliate foliou, ktorá bola vela krát otvorená. No jednoducho úroveň na bode mrazu ! Teraz beriem od inej firmy a spokojnosť najvačšia. Dokonca dieta funguje, nie ako u my-food a dieta-rozvoz.

Peter M.

Krabičková diéta na slovensku je ešte v plenkách , v čechách je asi cez 20 firiem. Tu sú asi 4-5 firiem čo to rozváža. Najviac mi zatial vyhovuje táto > www.dieta-rozvoz.sk , mám niečo cez 120 kg a žerem ich diabeticku stravu a darí sa mi celkom , dal som dole uz nieco cez 15 kg behom 2mesiacov. To sa sám čudujem pretože žerem aj mc donald a fast food pracujem ako IT takže moc pohybu nemam. Ale krabickova dieta bola najlepsia volba od nich.

Katarina S.

Ahojte. Niekto uz tu spominal www.pohodlna-dieta.sk , ja sa stravujem ich stravou uz 4 mesiace a schudla som 13kg. Odporucila som ich stravu viacerym znamym a chvalia a vsetci schudli. Strava je vynikajuca, jedla sa tak casto neopakuju a spoznate nove chute. Urcite v ich strave pokracujem nadalej a neplanujem menit. Vrelo odporucam ak chcete schudnut a zdravo sa stravovat.

Peter K.

Dobrý deň , rád by som Vám odporučil jednu stránku / službu ide o zdravé stravovanie je to určené pre ľudí ktorý chcú schudnúť ale aj pre tých ktorý sa chcú zdravo stravovať.

Sú 2 programy pre ženy 5000KJ - chudnutie a 7000KJ - zdravá strava

Pre mužov sú to 7000kJ - chudnutie a 10 000kJ - zdravá strava

Dovoz majú zadarmo , za celodenné menu pre ženu to vychádza do 10€.
Celodenné menu je z ranajok ,desiata , obed , olovrant , večera. Teda 5 jedál.

Ich stránky sú www.zdravestravovanie.sk

Odporúčam ! Hlavne v Bratislave