Ako zvacsit maly penis

Príspevok v téme: Ako zvacsit maly penis
kiko11111111

Dobry den chcel by som sa vas opytat ci ma niekto z vas skusenosti s kombinaciou tabletiek Muscle X edge + Orexis alebo Virility Cock growth + extreme NO ,ktore sluzia na zvacsenie penisu. Alebo inu moznost zvacsenia prirodzenia, pretoze mam ho len 7 cm a dost ma to frustuje. Ak by ste mi neako poradili budem vam len vdacny.

kijola

rozhodne si daj vyšetriť prostatu ako píšu ostatní, ja by som ti ešte poradila vyskušať andropenis tuším sa to volá a pomáha to perfektne.. nám sa osvedčil Male Edge Enlarger Basic od eros-u a je na nezaplatenie

Gima

Potrebuješ lieky na prostatu, ked sa prelieči prostata bude zdravý aj tvoj penis. Musíš isť za urologom. On ti skontroluje prostatu. Prostata vyživuje penis, ak s nou niečo máš, tak doktor ti dá lieky na výživu prostaty, prípadne prelieči zápal atvoj penis časom dorastie.

vishann

Penis Extender - track.prolongsystem.sk Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 14,9cm, takze spokojnost.

Pepeter

Ahoj, ja som mal tiež komplexy z malého penisu, nebudem sa tu o tom rozpisovať. Vyskúšal som aj všelijaké tabletky z internetu, ale boli to len zbytočne vyhodené peniaze, až som natrafil na phallosan forte ako to tu v komentároch už niekto spomínal. Môžem potvrdiť a odporučiť. Pekne som si s tým zväčšil penis a konečne som spokojný.