Ako zvacsit maly penis

Príspevok v téme: Ako zvacsit maly penis
kiko11111111

Dobry den chcel by som sa vas opytat ci ma niekto z vas skusenosti s kombinaciou tabletiek Muscle X edge + Orexis alebo Virility Cock growth + extreme NO ,ktore sluzia na zvacsenie penisu. Alebo inu moznost zvacsenia prirodzenia, pretoze mam ho len 7 cm a dost ma to frustuje. Ak by ste mi neako poradili budem vam len vdacny.

Gima

Malý penis súvisí s kardiovaskulárnym systémom (srdcom a jeho činnosťou) Dnes som to čítala. Navrhujem zlepšiť životosprávu vylúčiť alkohol, cigarety a drogy. Nauč sa piť zelený čaj, zeleninu a ovocie jesť probiotiká a chujerka si masíruj.

adr1a.

Takze. Prvorada je hygiena a potom bud pekne uvolneny (stojmo lezmo v sede co ti viac vyhovuje) a uzivaj si, ked si ona k nemu klakne cupne lahne ai a zoberie vsunie si ho pekne do..))) Narastie isto))

Chorutek

tak to je dobra blbost ze zaves si zavazie a nos to dva tyzdne boze...
skus penirium vyzera to dobre, po celej kure trojmesacnej narast az do 7,5cm

Vinchenzo

Aj ja som uz na tymto rozmyslal, nejake 2cm navyse by nezaskodili. Dlho som badal po internete a zevraj je najlepsi VIMAX....treba uzivat aspon 4 mesiace

jaro98

Ja som už vyskúšal všeličo a nič mi nepomohlo až som natrafil na Phallosan forte. S tým som si krásne zväčšil o 4 cm a pritom som to mal iba v noci nasadené. Konečne som spokojný :)