Ako zvacsit maly penis

Príspevok v téme: Ako zvacsit maly penis
kiko11111111

Dobry den chcel by som sa vas opytat ci ma niekto z vas skusenosti s kombinaciou tabletiek Muscle X edge + Orexis alebo Virility Cock growth + extreme NO ,ktore sluzia na zvacsenie penisu. Alebo inu moznost zvacsenia prirodzenia, pretoze mam ho len 7 cm a dost ma to frustuje. Ak by ste mi neako poradili budem vam len vdacny.

Bartas

neviem sa už zdržať, ale niektoré príspevky v podobných témach sú strašné klince. na tú stránku o zväčšení penisu radšej klikať nebudem no a naťahovať si ho snád môžem aj sám. len nesmiem mať mastné ruky, bo by som nenaťahoval ale venčil pipíša.

pardón ale smejem sa.

aby nebolo od veci až tak moc, tak osobne neverím prípravkom tuna vypísaným, ale nevyskúšal som tak som ticho.
držím palce.

smajliQa

a co od nas cakas,? ?? ze ti teraz nadiktujeme tajne rady a recepty nasich starych materi a bude to fungovat,? toto neni porezany prst, na ktory staci obvaz alebo namocit do repiku....

bak

čítam tu temu že ma tu kiko len sedem cm velkosť penisu je to frustrujuce pre neho
a čitam odpoveď mate59 čo mu tam napisal
mu odporúča aby nedal peniaze za to akože lieky, musim napísať že mu zle radí
nevie a radi mu ja som mal tiež taký problem a už nemam a funguje to len musí byť človek trpezlivý neide to hned ale postupne som dosiahol narast o 3 cm za dva mesiace a pkračujem v tom ďalej narast zavisi na stavbe tela tvojho a akú maš stravu nedaj sa odradiť od toho
nedavaj na radu na mate59 neskusil to a mudruje tu a nie je to tak ako napísal
že su vyhodene zbytočne peniaze nevie že to funguje a spokojný nebuď ako ti piše je to od neho debilná hlúposť choď do toho a uvidíš moja priatelka ma lepšie potešenie zo sexsu teraz ho mam 18cm a chcem dosiahnuť aspom 22cm ten cock growt vyskušaj a uvidiš ale vedieť aj kedy prestať aby ti to v buducnosti neprekažala ta velkost nadmerná ako som čital v inom príspevku

mate59

kiko - tabletky ti nepomôžu, všetky tieto 100% isté veci sú len vyhodené peniaze bez pozitívneho efektu.Nefrustruj sa s tým,jednoducho buď spokojný s tým, čo máš, možno ešte podrastie.