Únik mocu

Autumnleaves

Ahojte, ked citam slecnu, vynaraju sa mi otazky>

Moze to byt psychickym stresom ?
Nadmernym pitim tekutin ? (napr. ja vypijem aj 3 litre caju ...nie vody ehm... a jasne, ze potom beham..ja som na nich zavislak :)
Prechladnutim ?
Prekonanie covidu ?
Kriva chrbtica, panva ?
Uzkost, fobia, strach ?
Privela kofeinu a cokolady ? (kofein je vysoko mocopudny a dehydruje)

(vynechaj kavu )

Podla mna, nech si kupi venusine gulicky (rozne velkosti, nemusi jej sadnut jeden typ...sadu troch napr. aj sa tak predavaju, ze zacina sa nejakou a konci inou neskor )....

a cvici spodny chrbat a panvu a nech vyhlada lekara (ten je odbornik) a nech sa pozoruje, ci nema vela stresu alebo bylinnych cajov.

hela212

Zaklad je podla mna vyhladat urologa, ale co viem su aj tabletky nejake, vdaka ktorym nebude clovek mat taky problem.

Otonell

Ahojte,ja som 8 týždňov po zavedení tvt pásky a musím sa vrátiť asi na začiatok. Začalo ma to veľmi bolieť, akoby ominat a pichať...tak uvidím čo mi povie operatér.. ktorý ma operoval,som z toho trošku mimo...

Stania

Kazdy pise ako to zvladol,ako mu to zabralo alebo nezabralo.Ale nik nepise ci mal nejake pooperacne problemy,alebo ako to zvladal.Neviem ci je to dobre alebo zle ale boli ma noha po zavedeni pasky od klbu aj rozkroku mierne bolesti.Sice je to len den,ale neviem ci to tak ma byt...Ale dufam,ze do troch dni to zmizne.

mirabelle

ide o slabe panvove dno ktore nedokaze udrzat moc, treba posilnovat panvove dno, ak sa už inkontinencia vyskytne skuste ive inkontinstop ten na nu dobre zabera