Únik mocu

pana

Tot paska je vložena pod mechur robi sa to v anasteze kratkej-a drži mechur aby neunikal moč robi sa to na jednodnovej urlogii.pa

43

čo je ta tot paska?to je nejaka operacia alebo ako sa to vykonava?este som o tom nepočula.
ja som tiež v takom predprechodnom obdobi ale tak stresovy unik ma trapi už roky,lebo mam ochabnute svalstvo vraj.
snažim sa aj cez den cvičit ,pri sedeni,pri stati,kedy ma napadne ,ale no neviem,zlepšit sa to nezlepsuje,ale hlavne sa to nezhorsuje.

pana

ahojte ja som bola na tot paske na mechur v januari a zatialmje to fajn nemam unik ani nezapacham. Predtym som si musela davat každy den ciste pyžamo a nosit vložky.ahojte

alča

čauko,ja som v prechodovom veku a tiež mam podobny problem pri prudšich pohyboch napr.mam velkeho psa,občas ma potiahne a to potom nechci vediet,počula som o dakaj paske na zvierač mechura,robi sa to na jedodnovej chirurgii.maš skusenosť

čauko aj ja mam podobny problem pri prudšich pohyboch ,kychani a pod.počula som o dakej paske na zvierač mechura.robia to na jednodnovej chirurgii.nemaš skusenost

,

Bernadeta

mila jajka,ja močovy mechur plny nemam, keď kycham, musim si prekrižit nohy a ver neni to prijemne fakt, skusim zajsť za urologom,možno je to iba z prechladnutia

veronika1211

daybreakbell, cvicenie myslim ze je efektivne, akurat tie vysledky sa prejavia az za niekolko mesiace, nie tyzden :)

jajka, podla mna to az tak normalne nie je, pretoze tie svaly by pracovat mali.

jajka001_

tak podla mne je to uplne normalne ked mas mechur plny na prasknutie a si kychnes, tak pustis :) zasadne v takej situacii nekycham, nebeham a neskacem :D

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.