Únik mocu

halogenik

no mira si zabila!!! :D
prirovnavat uvolnenie emocionalne z uzitia alkoholu k uvolneniu sfinkteru mocovej rury...:D :D :D
co dodat? si odbornik jak fras!

- mira

Nela, uvoľnenie zvierača močového mechúra je spôsobené potravinami, ktoré uvoľňujú./ Snáď každý pozná účinok alkoholu na uvoľnenie pri komunikácii s ľuďmi./
Uvoľnenie menej viditeľné spôsobuje i cukor, kyseliny, ovocie, povzbudzujúce látky, chémia v potravinách a aromatické látky, sladené nápoje studené nápoje a chladené a studené potraviny .
Takýmto potravinám sa vyhýbaj a po čase sa zvierač bude schopný stiahnuť.

pana

nela41 nenechaj s to chod za urologom alebo gynekologom nie je to hamba čim dalej to budes odkladat tym horsie, su na to aj lieky si este malada aby si sa trapila unikom ja mam 54 rokov a podstupila som vloženie pasky TOT lebo nechcem mat proble unikom tak si to ries pa

pana

Tot paska je vložena pod mechur robi sa to v anasteze kratkej-a drži mechur aby neunikal moč robi sa to na jednodnovej urlogii.pa

43

čo je ta tot paska?to je nejaka operacia alebo ako sa to vykonava?este som o tom nepočula.
ja som tiež v takom predprechodnom obdobi ale tak stresovy unik ma trapi už roky,lebo mam ochabnute svalstvo vraj.
snažim sa aj cez den cvičit ,pri sedeni,pri stati,kedy ma napadne ,ale no neviem,zlepšit sa to nezlepsuje,ale hlavne sa to nezhorsuje.

pana

ahojte ja som bola na tot paske na mechur v januari a zatialmje to fajn nemam unik ani nezapacham. Predtym som si musela davat každy den ciste pyžamo a nosit vložky.ahojte