Únik mocu

alča

čauko,ja som v prechodovom veku a tiež mam podobny problem pri prudšich pohyboch napr.mam velkeho psa,občas ma potiahne a to potom nechci vediet,počula som o dakaj paske na zvierač mechura,robi sa to na jedodnovej chirurgii.maš skusenosť

čauko aj ja mam podobny problem pri prudšich pohyboch ,kychani a pod.počula som o dakej paske na zvierač mechura.robia to na jednodnovej chirurgii.nemaš skusenost

,

Bernadeta

mila jajka,ja močovy mechur plny nemam, keď kycham, musim si prekrižit nohy a ver neni to prijemne fakt, skusim zajsť za urologom,možno je to iba z prechladnutia

veronika1211

daybreakbell, cvicenie myslim ze je efektivne, akurat tie vysledky sa prejavia az za niekolko mesiace, nie tyzden :)

jajka, podla mna to az tak normalne nie je, pretoze tie svaly by pracovat mali.

jajka001_

tak podla mne je to uplne normalne ked mas mechur plny na prasknutie a si kychnes, tak pustis :) zasadne v takej situacii nekycham, nebeham a neskacem :D

Bernadeta

aj mne sa to posledny mesiac stava že kychnem a ujde mi to, kolkokrat kych,tolkokrat piš! no robim si srandu,ale do smiechu mi fakt neni,mam 30 a dve porody za sebou ale nikdy mi tak nebolo,vraj pomahaju venušine guličky neviem, ma s tym niekto nejaku skusenosť??

zuzkas

posiluj panvové dno,začni chodiť napr.na pilates.ja som mala tiež také problémy,ale mám za sebou 2 pôrody.pilates mi pomohol a už nechodím na wc ani v noci,čo som chodievala aj 2krát.