Nie som na facebooku, som out?

Príspevok v téme: Nie som na facebooku, som out?
outsiderka

Nikdy som facebook neuznavala, lebo som mala vlastny nazor na komunikaciu s ludmi.

A zrazu v dnesnej dobe, ked je na facebooku kazdy, lebo je to akasi "spolocenska nevyhnutnost"...sa stretavam s narazkami typu, ze nie som spolocenska..........myslite si, ze som out.......

co si myslite o "umelych priatelstvach" na facebooku

Nela111

Ja tiez nie som na FB, ani nebudem! Neuznavam "virtualne" kamaratstva.. Urcite nie si out, ani nespolocenska. Nedaj sa donutit okolim, ze vsetci musia byt na FB. Je to blbost. A clovek sa na nom velmi lahko stane zavislym.

blink_182

na facebook som chodila asi dva roky ale prešlo ma to... pretože cez net všetci všetko riešia, každý o každom vie a jednoducho ničí to vzťahy a je to pravda... radšej sa normálne pozhováram s kamarátmi v škole alebo vonku ako byť závislá na nejakej blbej internetovej stránke... to je môj názor... a myslím že nie si outsiderka... práveže ti závidím že si sa nenechala strhnúť blbosťou tejto doby ktorá je len o tom kto má akú "feši" fotku na facebooku...

biela mačka

ja sa napríklad kvôli FB idem rozviesť, lebomanžel musel najprv okomentovať statusy "priateľov", až potom sa venoval mne. Aj keď možno keby FB neexistoval, našiel by si inú stránku.

bibba

ak mam byt uprimna, mna skor dokaze nastvat toto, ked sa ludia vedia tak rozculit, kvoli tomu ze ostatni su fb-maniaci a oni nie. ak by ti ten cely facebook bol taky lahostajny, ani by si sa neunuvala pytat sa ci si out ak ho nemas. skor len davas najavo ze ti ten fb cely vadi atd. ved ak ho nemas, lebo to neuznavas, tak ho nemaj. ale potom nadtym nedumaj a nerozculuj sa, ci si nejaka divna len preto ze ho nemas. ja to nechapem. co je natom ci ho mas alebo nie...

lost

beskyd

fuha to je narocna otazka popravde neviem, avsak myslim ze na 99% nie, I KED, zmenit sa to moze, takze existuje ine riesnie :)
ale neviem ci to tu mozem napisat :D