Stretavka z forumu

lost

mimisek pekne :)
no ja sa tiez tesim ked budem mat tie premiove znacky :D
povodne som chcel benz C300 alebo C350 lenze to by ma stalo 30000eur + 10-12l spotreba a poistky atd atd vysoke :)
a ako na prve auto, to by bol asi overkill.
tak najskor nieco mensie a potom nech vidim nejaky progress :))

mimisek

Ahojte, vidim, ze tu mate rozbehnutu debatu o autach, tak sa pripojim, ak mozem. S tebou som si lost pisala o autach, ak pamatas. Mercedes sme pred dvomi tyzdnami predali, tyzden po tom, co sme nan dali inzerat a chlapik si ho hned bral, tak sa tesime. Susedia sa smiali, ze ich chceme poctom aut dobehnut, oni su dvaja a maju styri auta:)) Ja jazdim na Audi A4 Avant kombi, manzel ma patkove BMW, sme velmi spokojni.

wowo1

sorry ,tak mhd nie je vobece lacna na europske ceny,,vo wien mas elektricenku cca za rovnaku cenu, a to chodis metrom a wien je 10 krat vacsia ako totoa male hlavne mestecko,a budepest to iste, ,nehovorim dubiln,,rovnake ceny..
a zdrazie koli tomu ze zjednotia listky na hodinove, cize nebudu 15 min,
minule som boal v brne je vacsie ako bratislava ,a listok stoji 15 ck, a 18 pol hodinovy.takze dost dobre v byvalom prepocet, urcite zdarzie,,,,ved su toho plne noviny
a aj pre to ze nafata ide hore.a dph

ta3

prepacte priatelia, ze Vam skacem do vasnivej debaty o autach, ja im rozumiem a zaujimam sa o ne asi tak, ze si ledva zapamatam svoju znacku, doteraz som mala domaci Holden Vectra, teraz som ho vymenila na Volkswagen Ford, ja potrebujem uato spolahlive a preto, ze tu sa bez auta existovat neda
chcem povedat nieco k povodnej teme, uz som casto myslela na to, ze keby som bola na Slovensku, urcite by som obetovala cas a rada sa stretla napr. s Beskyd, Doubledog, Sloboda, Janab, Lost, Uhlie, vsetko su to zaujimavi ludia, s ktorymi rozhovor by urcite nebol stratenym casom, no a dufam, ze s Bibi sa stretnem, ked sem zavita a mozno aj s viacerymi, ved tento svet je v dnesnej dobe rychlych lietadiel vlastne maly, vsetkym zelam krasne snicky

lost

uhlie
no zdrazie :)
to je dobra pointa
ale MHD sa mi uz znechucuje.
vzdy meska, vzdy. niet dna ked by prisla MHD na ktoru cakam v Bratislave nacas..
a to ma dost stve, lebo mi to ide do casu.
sice benzin je drahy, ale cas tiez..
i ked je MHD lacna v zhladom na europske ceny, na nase platy je draha za tu kvalitu co dostavame..

uhlie

bibi,

ja v Daciu verim a Sandero povazujem za dobre auto. A to si myslim, ze nie som sedlak, ktory kupi aj hovno za 100Eur, ked je na nom napis "Made in Germany", hoci bolo vykadene na Slovensku a ten napis sluzi len ako reklama na oklamanie suseda. Ak ti chybaju na aute 4 plastove pochromovane kruzky, tak tie sa daju kludne nalepit aj na Daciu a bude to to iste.

lost

bibi123, cim menej aut, tym zaujimavejsie to bude :D
som zvedavy ako si zvykne clovek z auta na MHD :D
alebo to bude vyzerat u nas ako po pade atomovky, alebo s pred xx rokov, 1-2 auta prejdu dedinou za den :D

Inac, sranda je u nas na Slovensku, ludia sa vo vseobecnosti stazuju ze 'drahe auta, drahy benzin" ale stale jazdia :D :D
Ale tak cena auta je cca 20 eur na 100km, a to je uz celkom dost :) (nizsia stredna trieda)..

bibi123

lost-strasne ide ten benzin hore, teraz je na nejakej urovni na shellkach 1.4eura, co nikdy predtym nebolo... ale aj tu sa objavuje taka neviditelna ruka trhu a regulacia, ze cim bude benzin drahsi, tym menej aut bude jazdit..
uhlie-no neviem, kto by veril v rumunsku daciu