Medicína - uchádzači 2011

Robqo11

cauko ja sa tiez tento rok chystam na medinu..do KE a mame podklady-1500 otazok z chemie a 1500 z bioly. Ucim sa v podstate kazdy den idem podla stredoskolsych knih a otazok v podkladoch. Ta biola je celkom v pohode ale s chemiou sa asi vsetci potrapime :)
drzim palce

simber272

Ahojte, chcela by som sa len spýtať na prijímačky do Ba na medinu. dá sa to zvládnuť? chodím na doučovanie ale jaksi mám pocit, že nepomáha kedže na strednej zdravotníckej biologia a chémia 0 bodov a chémiu fakt,že nemusím ... priemer známok zo strednej a maturitne pomožu,či ani nie?

ďakujem :)

pau

accumbens - k tym vyhodam skoly.. my sme na szu v rocniku 30ti :) takze mozem potvrdit ze je to super, vsetci sa pozname, sme partia, aj vyucujuci nas poznaju.. na cvikach sme po 10tich.. a tak :)

Lumen

Caute holky, aj ja som sa prihlasila na UK tento rok. Chcem sa spytat skusenejsich - chodili ste aj na doucka, ci sa da ta chemia naucit aj s vedomostami zo strdnej? Biologiu uz finisujem, teraz zacinam ucenie chemie z tych podkladov...diky :)

accumbens

Kvalita školy - to znamená úroveň vyučovania, prístup vyučujúcich, podmienky, priestory, vybavenie... v tom všetkom je JLFUK omnoho popredu oproti blave. Ďalej počet študentov (BA=cez 300, MT=cca 120) takisto podmieňuje kvalitu v tom zmysle, že sa tým študentom môžu vyučujúci lepšie venovať, ľahšie zoženieš knihy, termíny skúšok nie sú také problematické ako v BA, navyše študenti sa navzájom viac poznajú - funguje tu taká väčšia súdržnosť, než v BA, kde sa to medzi študentmi podobá skôr "súťaženiu". A mne osobne napr. veľmi vyhovuje aj to, že škola, intrák a prednáškové sály sú blízko seba a nemusím len polhodinu cestovať mestskou, aby som sa dostala do školy...

Denylove

No ci SZU chce vydat tento mesiac nove podklady na PS na Vseobec. lekarstvo, lebo ja som kupovala niekedy v januari? Taže dosť na chuja system potom??