Medicína - uchádzači 2011

mikinka1

JA sa chystam tiež tento rok do BA na UK...minulý rok to nevyšlo, mala som 602 bodov, brali až od 620 :/ ale ja sa nevzdávam a ešte chcem dať tomu šancu tento rok, tak uvidíme... :) čo sa týka učenia, tak som chodila na gympel, teraz mám 19, rok free a tak sem-tam prejdem nejaké tie testy, ale zatiaľ len takým voľným štýlom, ešte sa to moc nebiflím, lebo aj tak dovtedy všetko zabudnem. JA som minulý rok pohorela na tom, že som nevedela, že sa strhávajú body za zlé odpovede :D a nakonci som všetky otázky čo som nevedela potipovala a bolo...ale to už nezmením, človek sa učí na vlastných chybách, takže tak :) držím nám všetkým palce :)

ghf

ahoj...chcela by som sa spytat, ci sa vam zdaju tie otazky z chemie v tej knihe na prijimacky na komenskeho normalne...to tam naozaj mozu davat take otazky? ved to uz ani nepotrebujem studovat ak sa to naucim...kriste pane...uplne ma to zarmucuje:D

buduca_medicka

------Ahojte! Hladam SPOLUBYVAJUCU,buducu prváčku SZU Všeobecného lekárstva,do 2-izbového bytu na KRAMAROCH. som tiez buduca prváčka.ak máš SERIOZNY zaujem pis na moj

mail : buduca.medicka@azet.sk -----------